פורום
ניווט בפורום

אסטתיקה דנטלית

ציטוט

שלום ד"ר גיא,
אני מתחתנת עוד חודשיים והמצב של השיניים שלי לא משהו..
הן לבנות אבל קצת עקומות ואני רוצה שלפחות לתמונות זה יראה נורמלי..
ראיתי שאתה מתמחה בזה ובאות אליך הרבה כלות אז כמה שאלות:
א) האם חודשיים זה מספיק זמן לשפר את המראה של השיניים?
ב) אשמח לדעת איך בדיוק זה נעשה האם זה דורש סתימות, זריקות וכדו'? האם זה כואב/לא נעים ?
ג) אני מהמזניחי שיניים (במובן של ללכת לרופא)- האם אפשר לעשות אסתטיקה לשיניים שדורשות טיפול שורש לדוגמה עם דילוג על הטיפול שורש?
אני רוצה שהאסטיקה הזו תספיק לי ליום אחד כלומר רק ליום החתונה (לא אכפת לי יותר זמן אבל זה החשוב..) לכן אם אפשר לבוא לקראתי בלבנות אסטיקה על שיניים שהן חולות אני אשמח..
תודה 🙂

ציטוט

ראשית, אין התמחות רשמית באסתטיקה דנטלית ואני מדגיש בכל מקום שמי שמציג עצמו כמומחה כזה הינו שרלטן... לברוח ממנו כמה שיותר מהר...
שנית, אין פתרונות פלא למי שמזניח שיניים כפי שרשמת על עצמך, ואי אפשר לקבל חיוך יפה, זוהר ובריא כאשר המצב גרוע. מה גם שההזנחה הנ,ל תעלה לך מאוד ביוקר, גם בריאותית וגם כלכלית וחבל. וגם יש להניח שמלווה בחניכיים דלקתיות, וגם בריח לא טוב מהפה. חבל.
שלישית, לגבייך אישית - איני יודע מה המצב דרך האינטרנט ומה כדאי לעשות. עלייך לפנות לרופא שיניים ולבדוק בצורה יסודית, וכמובן לא להזניח

מזלטוב ובהצלחה
כל טוב,

ציטוט

האם כל הכלות שבאו אליך עשו טיפולים מא' עד ת'?
גם אם אני ירצה לעשות את כל הטיפולים אני לא יגמור את זה בחודשיים.....
האם יש דרך כלשהי לעזור במקרה הזה?
אני חושבת שאם שן אחת מתיישרת זה כבר ייראה יותר טוב... יש דרך ליישר שן אחת (שן 22 אין בה בעיות) בחודשיים?
כל הבעיות שלי מתנקזות לשיניים האחוריות למזלי.. האם גם במקרה כזה צריך לטפל בהכל בשביל אסתטיקה דנטלית? אין דבר כזה אסתטיקה דנטלית ליום אחד?
באמת שלפי התמונות חשבתי שאסתטיקה דנטלית זה שונה מ"לכי תעשי טיפולי שיניים בכל הבעיות בפה והחיוך היפה יבוא תוך כדי"...
טוב לפחות ניסיתי.... תודה

ציטוט

אין פתרונות פלא, וחיוך אסתטי בפירוש הוא גולת הכותרת של חיוך בריא. יש פתרונות זמניים שונים לכל מצב אך בפירוש ממה שנרשם את מנציחה בעיות שרק הולכות ומחמירות. חבל

כל טוב,

התחברות

בודק...