פורום
ניווט בפורום

סקשן מיוחד

ציטוט

הרופא (חדש) עשה לי תוכנית טיפולים שכוללת מלא דברים ולפי חישוב שלי זה יכלול עשרות הרדמות. פעם אחרונה שעשיתי טיפול שיניים היה לפני יותר מעשר שנים וזכור לי שהרופא הקודם תמיד נתן לי לבחור בין זריקה לבין צינור מציק כזה שהוא שם לי בתוך הפה במהלך כל הטיפול, דומה לסקשן שלכם. התקשרתי לרופא החדש לשאול והוא אמר שאין דבר כזה ואף פעם לא היה דבר כזה. ואני זוכרת בוודאות שעשו לי את זה מלא פעמים, תמיד בחרתי את זה. גם אחי זוכר את זה. האם אתה יודע על מה אני מדברת? יכול להיות שהרופא הראשון שיקר לי וכן עשה לי זריקות?
עכשיו אני בת 23 ופעם אחרונה שהייתי הייתי ילדה- אולי זה משנה לסוגי ההרדמה

ציטוט

אין דבר כזה, סקשן במקום הרדמה. הסקשן הוא צינורי ששואבת רוק וכולי מהפה. יכול להיות שהזיכרון שלך מטעה אותך, ובמקביל לסקשן הרופא הזריק או השתמש בגז צחוק, למשל.

כל טוב

ציטוט

ובאמת אין דבר כזה צינור במקום הרדמה.. זה כנראה היה גז צחוק ואז תוך כדי הוא נתן לי זריקה שלא הרגשתי כי גם לא חיכיתי לכאב של דקירה כי לא ידעתי שאני הולכת לקבל זריקה בכלל כי הוא הבטיח שאין זריקות.. והצינור היה סתם להסיח את הדעת. הוא עבד עליי כל כך הרבה פעמים ואני בשוק מהעניין..
אני יודעת שזה לא מעניין אותך אבל הייתי חייבת לפרוק!

ציטוט

נו, ניחשתי נכון.... 🙂
ובדרך כלל לא מספרים לילד שעובר טיפול שהוא יקבל זריקה, כך שאני חושב שהרופא עשה מלאכתו נאמנה.
אגב, גם למבוגרים בדרך כלל מאוד כייף לעבור טיפול עם גז צחוק, מאוד מרגיע ועוזר להתמודד עם החרדות ועם הכאבים.

כל טוב

התחברות

בודק...