פורום
ניווט בפורום

גשר זמני על שתלים

ציטוט

שלום רב,
לפני כשלושה שבועות בוצע לי טיפול של עקירה של ארבע שיניים קדמיות והעמסה של שלושה שתלים ועל זה גשר זמני.
הטיפול בוצע בעקבות גשר קבוע על מבנים שהתנדנד המון- גשר שהותקן רק לפני שנה! אחרי שעשיתי ct ראו שכל השיניים רקובות ושצריך לעקור אותם. תוך כדי טיפול אף שמעתי את הרופא אומר שהוא לא מבין איך הוא לא עקר לי אותם בפעם הקודמת.
עכשיו מה שממש מדאיג אותי- זה שאני מרגישה סוג של נדנוד קל עם הגשר הזמני, זה תקין??בכלל, אני תמיד מרגישה שנכנס אויר דרך הגשר. הרופא אמר לי חד משמעית שהגשר מודבק על השתלים ולא יזוז
האם זה יכול לרמוז צשהו על כך שהשתלים לא נקלטו טוב? אולי שתלים בהעמסה זה לא משהו שהייתי צריכה?
חזרתי לעשות את השתלים אצל אותו רופא רק בגלל שהייתה לי אחריות ממנו על הגשר והוא גבה תשלום רק עבור השתלים, התור שלי אליו הוא לעוד חודש וחצי ואני מרגישה שלא בא לי בכלל להתקשר לשאול על זה כי אני ממש לא סומכת עליו... אני אמורה להיות מוטרדת מזה שהגשר זז טיפה?

ציטוט

קודם כל, אם את ממש לא סומכת עליו, חבל שנתת לו לטפל בך. חייבי קודם להבין את תוכנית הטיפול ואת המצב ולסמוך על הרופא. שנית, אני לא יכול לבדוק אותך דרך האינטרנט. את חייבת להגיע לרופא והוא יבדוק אם הגשר הזמני מודבק היטב, ואם השתלים נראים טוב לאחר הניתוח הנ"ל. במצב כזה ממש לא אוכל לייעץ לך מעבר לכך.

כל טוב

התחברות

בודק...