פורום
ניווט בפורום

דלקת חניכיים

ציטוט

שלום עשיתי לפני כשנה ציפוי שיניים למנייט ב5 השיניים הקדמיות (13,11,22,21,23)וכתר זירוקוניה בשן מספר 12,במשך השנה הזאת היתה לי רגישות בשן מספר 12 וניהיה לי אדמומיות מעל השן הזאת ואדמומיות קלה מעל ה5 שיניים האחרות,במשך השנה הייתי כל 3 חודשים אצל שיננית .לפני כחודש הייתי אצל מומחה חניכיים של כללית והוא אמר שבצילום לא רואים כלום ואז התעקשתי שהוא יסתכל על הפה והוא הסתכל מספר שניות על החניכיים ואמר שאני צריך הקצעת שורשים, והטיפול הזה יכול לפגוע לי באסתטיקה של השיניים והמליץ לי לחזור לרופא שיניים של הציפוי.היום הייתי אצל הרופא שיניים שעשה לי את הציפוי והכתר והוא אמר לי להשתמש בחוט דנטלי כל יום ולהשתמש במי פה של ליסטרין, בנוסף הוא הביא לי מרשם של שני אנטיביוטיקה למשך שבוע ורציתי לדעת לגבי האנטיביוטיקה האם היא בסדר והאם מותר לי לקחת אותם ביחד כמו שהוא אמר. האנטיביוטיקה שהוא נתן היא:1.cap.moxypen forte 500mg
2.tab.flagyl 250 mg
המינון הוא זהה לשניהם והוא טבליה אחת כל 8 שעות למשך 7 ימים.

ציטוט

לגבי האבחנה - לאחר בדיקה ואיבחון של שני רופאים בוודאי שלא אוכל לחדש לך... המינון הזה של האנטיביוטיקה שקיבלת מוכר ויעיל נגד חלק מהזיהומים, אבל הוא רק חלק מהטיפול - ללא הסרת אבנית ואולי גם הקצעת שורשים המצב לא יתרפא רק בזכות האנטיביוטיקה.
כנראה שיש לך זיהום בחניכיים וכדאי היה גם לקבל שוב הוראות בהיגיינה אוראלית ועצות נוספות כיצד לשמור על בריאות חניכיים ביומיום בביתך - מהי הדרך הנכונה לצחצח, כיצד מנקים ביעילות עם חוט דנטלי, שטיפת פה שמתאימה לך, משחת שיניים ועוד.

תוכל לקרוא ולראות מדריך מצולם באתר שלנו:
איך כדאי לצחצח שיניים ולשמור על בריאות טובה של הפה?
/95276/243602

כל טוב

התחברות

בודק...