פורום
ניווט בפורום

שן בינה

ציטוט

שלום, אני בת 22 וגדלה לי שן בינה ראשונה מעל לשנה ועד עכשיו לא היו יותר מדי בעיות איתה.
אתמול התחילו להיות לי כאבים שם, צילמתי עם פלאש את האיזור וראיתי שמעבר לאדמומיות מסביב למה שכבר יצא מהשן שזה כנראה סתם דלקת, יש לי ליד מן חור כזה בחיך הרך וליד זה פצע לבן.
אני מבינה שצריך לבדוק אצל רופא אבל אני כרגע בעיירה קטנה נידחת בגוואטמלה וכנראה יקח כמה זמן עד שאגיע למקום שאפשרי באמת לבדוק שם...
רק רוצה לדעת אם זה יכול להצביע על בעיה או שזה שכיח ואני אתמודד כמה ימים וזה אמור לעבור...

תודה

ציטוט

אני בוודאי לא יכול לאבחן דרך האינטרנט (גם אם היית עכשיו 2 בתים ממני ולא בדרום אמריקה...) אבל בהחלט יכול להיות שיש לך שם בעייה מתפתחת של דלקת וזיהום. במיידי הייתי מתחיל לשטוף את הפה עם מי מלח מספר פעמים ביום - להמיס כפית מלח בכוס מים חמים ולגרגר לפחות דקה ולירוק. אפשר גם לעשות עם מברשת השיניים עיסוי קל למקום הזכואב מספר פעמים ביום, ואם יש לך שמן זית - תעשי עיסוי עם המברשת כשהיא טבולה בשמן זית.
אם יש לך כדורים נגד כאבים כמו אדביל, נארוסין, נקסין כולי - לקחת כדור אחד 3 פעמים ביום.
ובהקדם האפשרי להגיע למקום מתקדם יותר ולעשות בדיקה במרפאה. אם צקיך לעקור את השן - רק אחרי צילום פנורמי ובמקביל גם לקחת אנטיביוטיקה.

החלמה מהירה וטיול נעים

כל טוב,

ציטוט
ציטוט

על התשובה המהירה והעזרה הרצינית!

ציטוט

התחברות

בודק...