פורום
ניווט בפורום

מיואש בן 29

ציטוט

שלום, אני מיואש ולכן אני רושם פה. אני בן 29. מהצבא אני השתדלתי (אין לי מילה אחרת) לא לבקר אצל רופא שיניים כי היו לי חוויות קשות משם... השתדלתי זה אומר שממש הקפדתי על היגיינת הפה אבל ממש. עשיתי הכל על מנת לא להיפגש שוב עם המרפאה. לפני שלושה חודשים עשיתי טיפול חירום באחת השיניים שמתעתדת לעבור טיפול שורש, פתאום היו לי בה התקפי כאב. לא היתה לי ברירה אז עשיתי טיפול (שכלל זריקה). אם אני מפרק לגורמים את הסיבות לפחד שלי אז הפחד הגדול הוא מהזריקה. זריקה בפה פשוט לא נשמע לי טוב. שבוע שעבר באתי כדי לעשות שורש והייתי בסטרס ואחרי הזריקה הלחץ התגבר והלכתי משם! נהגתי בטיפשות כי כבר הייתי אחרי הזריקה (שכאבה לי) ומלחץ פשוט הלכתי, לא הקשבתי לשום דבר ולא עניין אותי שום דבר רק ללכת. ועכשיו אני תקוע עם שן שכואבת ואוכל את הלב שיכלתי לגמור עם זה ולא מאמין שהוספתי לעצמי זריקה. למה הזריקה כל כך כואבת לי? ומה אני יכול לעשות כדי להירגע? בכל זאת, אני לא ילד

ציטוט

הי, אל תהיה מיואש, כולנו מפחדים ברמה זו או אחרת מזריקות ומטיפולים, אבל כדאי לך לקורא כמה עצות בסיסיות איך להפסיק להיות בחרדה בלתי נשלטת ולהפוך את ההתמודדות לקלה יותר.
היכנס למאמר בקישור הבא, קרא בעיון ונסה ליישם מה שכתבתי שם. עדיף לכת לרופא השיניים מאשר לזחול אליו על 4 באמצע הלילה...
/95276/242771

כל טוב

התחברות

בודק...