פורום
ניווט בפורום

טיפול שהופסק באמצע ונזקים איומים

ציטוט

שלום רב, טופלתי לצערי במרפאת שיניים XXXXXXXXXXXXXX עקב תאונת דרכים ק/שה בעקבותיה אושפזתי בבתי חולים ועדיין מרותקת רוב הזמן למיטה כבר יותר משנה וחצי יש לי קושי רב בלהגיע לקבל טיפולי שיניים. אל המרפאה על יד ביתי התחלתי להגיע בקשיים שלא יתוארו למרות שמדובר במהלך של חמש דקות הליכה ברגל. מגיעה המוניות שאסור לי לנסוע בהם - ולפעמים תוך שעות עם הליכון ועזרה. מאז שחזרתי מהאישפוז בבתי החולים נעקרו כמה שיניים שהיתה בהן דלקת - הותקנו גשרים טיפולי שורש וכו' - וגשר אחד סופי לא הותקן. אנסה לקצר את התיאור יש לי הכול מפורט בכתב. עקב טיפולים רשלניים - עקב שנשלחתי לכל מיני גורמים טיפוליים מפחידים ממש בהתנהלותם שהגיעו למרפאה ועעקב שלל סיבות שכולן מגובות בריאיות - כתבתי תלונות למנהל המרפאה מזה עשרות שנים אולי חמישים שנה שמו XXXXXXX. עקב התנכלותו כלפיי שנובעת גם מנזק נורא שגרם לי כששלח אותי עם דלקת הביתה למרות בקשותיי לטיפול ומה נגרם לי עקב כך הכול מתועד הכול עד הפרט האחרון. בקיצור אותו XXXXXX נתן הוראה לכל עובדי המרפאה לא לטפל בי ושולח אותי לטיפול במרפאות אחרות של XXXXXXXX שאין ביכולתי להגיע אליהן. אחרת הייתי שמחה מאוד לא לראות את פרצופו לעולם ועוד כמה בסניף המזעזע הזה. לפני שעה קלה נשרה עוד שן שטיפלו בה לאחרונה זה כל הזמן קורה לי איתם ומעולם לא קרה עם שיניים שטופלו במרפאות אחרות. אבל מעולם. היום אני נזהרת ושומרת מכל משמר מכל תקלה - בזמן האוכל תוך כדי ניקוי וכו. שמרתי את השן שנעקרה כולה ממקומה. עליי לקבל מענה דחוף - הם הותירו אותי עם שן עקורה במקום שהתחייבו להתקין גשר ועכשיו השן הזאת ואני נתונה כל הזמן לזיהומים בלתי פוסקים בעקבות התאונה הקשה ומצבים על גבול אובדן החיים שמגיעה מידיי פעם זו היתה תאונה קטלנית שריסקה אותי. אני בקשר עם עורכי דין אפעיל כל ערכאה מכל סוג על מנת שיטפלו במרפאה הזאת בשבילי ובשביל אחרים שיודעים כולם אבל כולם מיהם. וכמובן לציין שקיבלו תשלום מאוד יפה מראש ןיתירה מכך שילמתי להם זמן רב מאוד מראש עוד לפני שלא ידעתי שאוכל להגיע והיה מקובל עליי שהכסף יישאר אצלם. עכשיו לא מקוןבל עליי שלא יחזירו לי כל שקל עם פיצוי נוסף על מה שעוללו. ואצריך אולי לפנות בדחיפות לרופא שיניים ברחוב ואין לי כסף נוסף לשלם לו ולזרוק את הכסף ששילמתי לפושעים האלו. אני עומדת מאחורי כל מילה ומילה שלי. אבקש לדעת אם יש איזשהו דבר שתוכלו להציע לי בנוסף לכל הגורמים אליהם אפנה כמובן בנושא נורא זה. סוג של פיגוע

ציטוט

ראשית צר לי לשמוע על ייסורייך ועל המצב בו את נמצאת, ואאחל לך החלמה מהירה ובריאות טובה.
שנית, עם כל הצער והיגון הרי שהפורום הזה אינו כמובן המקום המתאים לפתור בעייה כזו.
עלייך לדעתי לפנות למרפאה אחרת איכותית ובה צוות רופאים שיטפלו בך היטב, ובמקביל לשקול עם עו"ד שלך על הגשת תביעה לפיצוי על אשר אירע לדברייך, כולל פיצוי לטיפול במרפאה פרטית. אפשר גם לפנות בתלונה למשרד הבריאות בכל נושא שהוא.

כל טוב,

התחברות

בודק...