פורום
ניווט בפורום

שיני בינה

ציטוט

יש לי כאב שיניים ולחץ בפה כבר כמה חודשים, כואב לי מאוד בלחיים ויש לי גם כאבי ראש.. עכשיו חזרתי מרופא שיניים והוא אמר שלי שאני צריכה להוציא את שיני הבינה...
1) אני מפחדת לעקור אותם, ואני מפחדת מהתפרים, אף פעם לא עקרתי שן, האם הכאב והלחץ בשן יעברו מתיישהו או שבד"כ עד שלא עוקרים זה לא עובר?
2) שן 27 שלי עם טיפול שורש... שן הבינה יכולה להזיק לה ולהוביל גם אותה לעקירה או שאין קשר?
3) הכאבים מהשן בינה יחמירו שם שהם נשארים באותה רמה? כי יש לי כח סבל עם שיניים וכל עוד זה לא יחמיר אני יוכל להמשיך ככה. אני באמת מפחדת מעקירות ומתפרים ראיתי סרטונים ביוטיוב וזה זוועתי אני לא מסוגלת...
תודה מראש

ציטוט

תודה על המענה אבל אני מרגישה שלא קיבלתי תשובות עדיין...
אשאל שוב... השאלות שלי היו האם כאבים משן בינה (אין דלקת, זה רק לחת כי הם בוקעות כנראה) יעברו מתישהו או שבד"כ עד שלא עוקרים הכאבים נשארים (שואלת על מה קורה בד"כ..)? ושאלה שניה זה האם שן הבינה יכולה להזיק לי לשן 27 שהיא עם טיפול שורש ולגרום לה לצורך להיעקר, כלומר יש מצב שהיא תלחץ עליה כל כך ויצטרכו לעקור גם את 27 או שאין קשר ושן בינה לא יכולה לעשות נזק כזה?
אני מקווה שאתה מבין את השאלות שלי... ובבקשה תאמר לי מה קורה לרוב האנשים כי שיני בינה זה דבר נפוץ...
תודה!

ציטוט

לא קיבלת תשובה מפורטת על המצב שלך כי אני לא אאבחן או אייעץ בצורה מפורטת ללא בדיקה וללא צילום רנטגן, זה ממש לא מקצועי. לכן עניתי לך באופן כללי ולגבי החרדות שלך כנ"ל. אין שום תחליף לשיחה עם הרופא האישי שלך ואבחנה מדוייקת ממנו

כל טוב,

ציטוט

הפחד מעקירות או בכלל מטיפולים רפואיים ברור ומובן, אבל לעיתים אין ברירה וחייבים לטפל, לפני שיחמיר המצב. מה קורה אצלך אין לי יכולת לאבחן באינטרנט אבל כדאי לבקש שוב בדיקה והסבר מהרופא, כולל על תהליך הטיפול. אם אין ברירה וההמלצה היא לבצע עקירות, לא כדאי להסתמך על כוח סבל אלא להתגבר על הפחד ולעבור את הטיפול המומלץ. בהצלחה

כל טוב,

התחברות

בודק...