פורום
ניווט בפורום

רגישות או חור

ציטוט

יש לי רגישות באיזור של סתימה כסופה לפני לפחות 10 שנים , הרגישות מתבטאות בדרך רק אחרי שטיפת השיניים. השאלה אם זה חור אולי שבר קל בסתימה שלא רואים אז איך מזהים ? ואם זה רגישות ומשתמשת עכשיו במשחה לשיניים רגישות איך מזהים שזה רגישות ולא חור , תוך כמה זמן אם זה רק רגישות ולא חור אמור לעבור הרגישות? ועוד 3 שבועות יש לי תור לרופאה למדידות לכתר , אפשר עד אז לחכות אם זה לא עובר ושתסתכל גם על זה או שזה יכול להחריף בהרבה?

ציטוט

This is exactly what I was looking for. Thanks for wrntgii!

ציטוט

יכול להיות שבר או חור קטן שגורם לרגישטת, ויכולים להיות עוד גורמים, כמו נסיגת חניכיים, ריקבון סביב או מתחת לסתימה הישנה ועוד.
לכן עדיף שהרופאה שלך תבדוק את השן ביסודיות

כל טוב,
ד''ר גיא וולפין
מנהל הפורום

ציטוט

האם אם יש שבר או חור בדרך כלל אפשר לראות לפי צילום כי אני לא וודאית מאיזה שן זאת , כי זה קוראת במגע של שניים ואיזה מהם גורמת אני לא בטוחה ולא תמיד זה קורה בעיקר בהרבה פעמים מגע או אחרי הצחצוח השאלה אם יהיו יכולים לזאת ללא צילום?

ציטוט

אם זה רק רגישות ולא חור תוך כמה זמן בדרך כלל זה עובר? והאם זה סובל דיחוי לעוד 3 שבועות שיש תור ואז תסתכל שהכל בסדר?

ציטוט

שוב, איני יכול לאבחן במדוייק דרך האינטרנט, וכדאי שהרופאה שלך תאבחן ותחליט. אם הרגישות גדולה ואין הקלה, בקשי להקדים את התור

כל טוב,
ד''ר גיא וולפין
מנהל הפורום

התחברות

בודק...