פורום
ניווט בפורום

הארכת כותרת

ציטוט

שלום רב,
היום עברתי הארכת כותרת ל-5 מבנים שנמצאים מתחת לגשר זמני של 5 כתרים. וזאת כהכנה לגשר של 5 כתרים קבועים בחזית בלסת עליונה. בסיום הטיפול הרופא לא הדביק את הגשר הזמני מאחר והיה דימום והוא טען שהגשר לא יידבק טוב. במקום זה הגשר יושב באמצעות החניכים. האם לחזור ולבקש להדביק את הגשר? אני בחששות שהגשר ייפול. אחרי כמה ימים ניתן להדביק את הגשר? יום יומיים שלושה?
האם ניתוח הארכת כותרת מקצר את אורך חיי השן? האם מותר לצחצח שיניים במקום הניתוח בייחוד כאשר הגשר אינו מודבק?
תודה

ציטוט

גם אם היה דימום שמפריע להדבקה הרי שלאחר כמה עות ובוודאי כמה ימים כבר אפשר לחזור למרפאה ולהדביק, ובמיוחד שאנו לפני החג... לצחצ שיניים בכל מקרה בעדינות ובאיטיות, גם כאשר יהיו הכתרים הקבועים - צחצוח אגרסיבי ומהיר עלול לפגוע בחניכיים. לגבי אורך חיי השן - תלוי במצב ההתחלתי וכמובן בהצלחת הטיפולים הרפואיים ובשמירה על הרואות הרופא האישי כולל טיפולי ביקורת ומניעה במרפאה על ידי הרופא והשיננית, והקפדה על היגיינה אוראלית טובה בבית 

ציטוט

תודה על תגובתך. היום בקרתי במרפאה והרופאה התאימה לי את הגשר של הכתרים לחניכיים. במהלך התאמת הגשר הזמני העשוי מאקרילן היה קושי לשחרר את הגשר והרופאה נאלצה להפעיל לחץ רב על הגשר במטרה לשחררו. במהלך השחרור נפרד/השתחרר מבנה יצוק. היא הדביקה אותו שוב. הרופאה אמרה שמצב כזה לא קורה אבל קרה מאחר והפעילה לחץ שאינו מופעל על המבנה ביום יום לאחר הרכבת הגשר הקבוע. האומנם? על מה עליי לשים לב? הופתעתי ממה שקרה אני יודעת שמבנה יצוק מודבק בדבק חזק מאוד...

ציטוט

לעיתים לרות ההדבקה החזק מבנה יצוק משתחרר במהלך טיפול כמו שעברת, הרופא צודקת בכך שאלו כוחות חריגים מאוד ולא יומיומיים, ואפשר להדביק בחזרה על עוד לא נגרם נק לשורש

התחברות

בודק...