פורום
ניווט בפורום

כאב שיניים

ציטוט

שלום, יש לי כאבים מאד גדולים בשן. כבר 9 ימים בלתי נסבלים. הרופא לא ידע בדיוק את הסיבה לכן אמר מראש שצריך או עקירה או חידוש טיפול שורש כדי להציל את השן וכד לדעת בדיוק וגם לדעת אם יש סדק שלח אותי לעשות סיטי. בנתיים אני לוקח אנטיביוטיקה זה היום הרביעי אוגמנטין וגם סטרואידים מסוג קורטיזון . סיממתי את הסטרואידים והכאב שוב מתחיל ולוקח המון משככים. מה לעשות ? הרופא בחול ואני צריך לחכות פיענוח הסיטי עוד לא מוכן הפיענוח ממכון הצילום. האם אין טיפול זמני ? כי הכאב עצום איני מצליח לתפקד . האם בנתיים ניקוי השן טו משהו יכול לעזור. בבקשה תנחה אותי מה לעשות. פשוט הרופא לא בארץ ובסך הכל לר רצה סתם לעקור אם אפשר להציל את השן. הוא רופא מאד אמיתי עם מצפון לא רוצה סתם לעקור אם יש אפשרות להציל את השן. בבקשה תשובתך אני חסר אונים. תודה רבה.

ציטוט

אין איך לאבחן או לייעץ דרך האינטרנט מלבד המלצות כלליות על משככי כאבים או להמשך אנטיביוטיקה/סטרואידים רק לאחר בדיקת רופא שיניים. לכן העצה הכי טובה שלי אליך היא לפנות למרפאה, ולשאול אותם עם איזה רופא הם מקבלים גיבוי למקרי חירום כאשר הרופא האישי שלך בחו''ל. בדר"כ זה מה שאנחנו עושים כשנוסעים לחו"ל - משאירים במרפאה / משיבון פרטים של רופא איכותי אחר מומלץ , למקרה חירום

התחברות

בודק...