פורום
ניווט בפורום

רגישות

ציטוט

עשוהמשכנו בדיקה ולא רואים לא במבט ובדיקה ולא בצילום יכול להיות שלוקח איזה זמן עד שיראו בצילום אם זאת עששת והאם יכול להיות רגישות חזקה המתבטא ככה נאמר שכדאי לחכות קצת יהיה הכי נבון ולא ישר טיפול שורש שאם אצטרך לא אפספס את הכאבים כי כרגע לא באותה עוצמה ויום יותר יום פחות שיכול לאפיין רגישות? ומהם אני בדרך! כלל תסמינים לרגישות והאם בחורף זה יותר אופייני

ציטוט

בחורף יכולה להיות רגישות גבוהה יותר בגלל האוויר הקר. אבל אם הכאב מופיע ספונטנית, והינו כאב חזק, לא בטוח שזו רגישות צווארית. לחכות לחור שיגדל עוד ועוד לא מומלץ... אחרי כל כך הרבה זמן וכאב מהצד שלך, ואבחנה לא ברורה, כדאי לשקול התייעצות עם מומחה לטיפולי שורש. אולי הוא יצליח לאבחן

כל טוב,

ציטוט

מה יכול מומחה לטיפולי שורש מה שרופא רגיל לא רואה עשו לי גם בדיקה קלינית וגם רנטגנית , ואם זה חור זה יחמיר לא? ואם רגישות היא אמורה מתישהו לדעוך. בכל מקרה זו סתימה כבר ככה שהיו רואים בטוח אם משהו נהרס ו/או דלקת מתחת לסתימה בצילום לא ?

ציטוט

למומחה לטיפולי שורש יש בדרך כלל יותר ניסיון באיבחון מצבים כאלו, ובוודאי מיכשור שלא בכל מרפאה נמצא. תשובה טובה יותר אין לי דרך האינטרנט, הרי תיארת כבר מספר רב של בדיקות וחוסר יכולת להגיע לאבחנה ולטיפול.

כל טוב,

התחברות

בודק...