פורום
ניווט בפורום

נפילת הכתר הזמני

ציטוט

התחילו לי מדידות לשתל ובקרוב עושים עוד מדידות לכתר . המדידות לשתל בלסת עליונה צד שמאל והכתר הזמני בצד ימין . נפל לי כתר הזמני האם יש השפעה של המדידות של השתל על הכתר הזמני שנפל האם זה יכול לשנות את המדידות או סובל דיחוי לתור שרק עוד בערך שבועיים ?

ציטוט

ממש לא סובל דיחוי - גם בגלל שהשן ללא כתר זמני אינה מוגנת מפני לחצי הלעיסה ועלולה להיסדק ולהישבר, וגם בגלל שלחניכיים יש נטייה לטפס מעל שולי ההשחזה ואז לא תהיה התאמה בין השן המוחשזת לבין הכתר שמבוצע. בקיצור - לקבוע תור בהקדם להדבקה זריזה וקלה, לא לאכול על השן הזו עד שמדביקים, ולא לדחות טיפולים 

ציטוט

רציתע לשאול הכתר הזמני נראה חלול ללא אפילו טיפה דבק יכול להיות כי תמיד שנפל ראיתי . ויש רגישות יותר גבוהה מאשר בפעמים הקודמות שזה נפל לא רק באכילה אלא סתם כך מקווה שלא אומר שמשהואקרה בעקבות הנפילה איך יודעים אם הכל תקין בכל מקרה אשתדל ללכת בחמישי כי חשבתי שהרופאה שלי נמצאת מחר ורק בחמישי מקווה גם שלא אעשה נזק עד אז.

ציטוט

הכתר הזמני אכן הינו חלול - אחרת אי אפשר להושיב אותו על השן המטופלת. ייתכן והדבק הזמני נשטף ולכן הכתר נפל, אך איני יכול לתת תשובה חד משמעית. עד שאת מגיעה לרופאה האישית שלך עצתי היא לא לאכול על שן זו מחשש לסדק  

ציטוט

ומה זה אומר המצב שהכתר כבר נפל כמה פעמים כבר .
אבל זה שעשו מדידה לא רק לשתל אלא ללסת מדידה גם עם התבנית לא יכולה להיות לזה השפעה עד שאגיע עוד יומיים שלושה לרופאה.

ציטוט

מה זה אומר? כלום באינטרנט. אולי הדבק חלש, אולי הכתר לא הדוק, אולי לעסת מסטיק או טופי למשל והכתר יצא, אולי הכל בסדר וזה צירוף מקרים וכולי. עד שתגיעי לרופאה להדבקה אל תאכלי על השן הזו ללא כתר זמני 

התחברות

בודק...