פורום
ניווט בפורום

חלק רקוב בשן

ציטוט

שלום
אני הייתי בטיפול אצל רופאת השיניים וגילו שיש לי מחלת חניכיים אז טיפלו בה אבל עדיין יש חלק רקוב בשתי שיניים שלי יש דרך כלשהיא לתקן אותה?

ציטוט

תודה על התגובה המהירה
אני שככחתי להוסיף עוד משהוא
כשאמרתי לרופאה בנוגע לבעייה שלי היא הביטה בשיניים הרקובות בהתחלה הייתי בטוחה שזאת עששת אבל היא בדקה אותן ואמרה שאין לי אף חור שם.. ואחרי הטיפול היא אמרה לי לשטוף במי פה לפני השינה במשך עשרה ימים במיוחד באזור הבעייתי
אני עשיתי ככה כבר יומיים ואני לא רואה שום שיפור.

ציטוט

זה לא מקצועי לנחש דרך האינטרנט מה קורה אצלך בפה ואי אפשר להבין מה המצב שלך דרך האינטרנט, ואי אפשר להציע דרכי טיפול 

(למשל כשאת כותבת "שיניים רקובות" לעומת מה שרשמת אח"כ שהרופאה בדקה ואמרה שאין בהן חורים) - בכל מקרה גם אם התיאור שלך היה מדוייק, לא מקצועי  לנחש מהי האבחנה. עלייך לשאול את הרופאה האישית שלך לגבי האבחנות ולגבי תוכנית הטיפול

ציטוט

טוב שהתחלת בטיפולים, חשוב להבין מהרופא האישי מהי תוכנית הטיפול ולא רק בחניכיים אלא גם בשיניים שבהן חלק רקוב - האם יבצע סתימות? האם כתרים? וכולי 

ציטוט

היי
תודה רבה על התגובה המהירה אבל שככחתי להוביף דבר מה... כשהרופאה בדקה אותי אפילו באזור הבעייתי ההוא היא לא מצאה שום חור. אני שאלתי את אבא שלי האם זה משהוא רציני מידיי הוא אמר שזה לא ממש רקבון אבל אין לי מושג מה גרם לזה ובנוסף הרופאה אמרה לי להשתמש במי פה במדך עשרה ימים אבל עד עכשיו אין שיפור ואני עושה את זה כבר כמה ימים.
אני מפוחדת שיצטרכו לעקור לי אותן.

התחברות

בודק...