פורום
ניווט בפורום

חייבת תשובה

ציטוט

היי, שאלה קצת מפדחת אבל אודה לעזרתך!
אני צריכה טיפול שורש ובשבוע שעבר הייתי אצל הרופא שלי והוא הסביר לי קצת על התהליך (שוב..) והוא הראה לי את הסכר גומי שאלתי אותו אם חובה והוא אמר שכן הסביר לי את היתרונות, דיברנו על זה קצת והרגשתי שיהיה קשה לנשום עם זה.... אז ביקשתי בלי, באמת היה מוזר שחייב את זה כי זה נראה שזה רק נוחות של רופא, זה כמו שיכריחו לשים כובע... בסוף סיכמנו דבר כזה: אם צדקתי ולא חייב- הוא יעשה לי הנחה של 200 שקל, אם הוא צדק וכן חייב- אני מתחייבת לעשות את הטיפול ישר אחרי סוכות בלי לדחות יותר.. חח (הכל היה בהומור). משיטוטיי באנטרנט ובפורומים השונים אני חוששת שטעיתי ומשרד הבריאות הוציא חוזר שבאמת מחייב...!זה באמת חובה וכולם משתמשים בסכר גומי? כי שאלתי אנשים ואצלם לא השתמשו! אוכפים את זה בכלל? האמת שגם ככה תכננתי לעשות אחרי סוכות את הטיפול אבל ההרגשה שהפסדתי... חח תודה!!!

ציטוט

לא מפדח, אחלה שאלה. סכר גומי מגן עלייך מבליעה של חומרים כימיים ושל מחטי מתכת שנמצאים בשימוש בזמן טיפולי שורש, על כן הוא מוגדר כאמצעי עזר הכרחי בזמן טיפול שורש. זה לא ממש חוק, אלא הנחייה מקצועית, ואף אחד לא אוכף (אין משטרת טיפולי השורש...), אבל זה חיוני וחשוב. 

הפסדת בהתערבות עם הרופא ...  🙂

התחברות

בודק...