פורום
ניווט בפורום

כתר זמני וניתוח

ציטוט

אני אמורה לעבור הארכת כותרת בגלח שהכתר הזמני נופל בתדירות גבוהה מאוד ולא מזיק בין שבוע ל-10 ימים החלטנו שלא נחזיר כרגע לפחטת עד שהמומחה לחניכיים ייעשה את הניתוח השאלות שלי.
1. האם זה גורם לקושי יותר מסובך לעשות את הניתוח בגלל שהכתר הזמני לא היה/יהיה בערך קצת מעל 3 חודשים.
2. המומחה יוכל להחזיר את הכתר הזמני כי בטוח בזמן כזה היה תזוזת שיניים או שיהיה כדאי כבר הרופאה המשקמת כבר שתרפד את הכתר הזמני פשוט דלא תהיה בכנה תפרים וללא כתר זמני.
3. בגלל שיש לי כתר קבוע בשן שליד ואמרו שתמיד יש הורדה של חניכיים ועצם גם בשיניים ליד ובגלל שזה כתר קבוע והשיניים מתקצרות ובמיוחד שזו שן טוחנת עם הרבה שורשים אמרו שרוב המקרים שבמצב כזה ניאלץ להוריד את הכתר ולעשות חדש. לא שפטחדת פשוט מנסיון זה באמת קורה הרבה כלומר שיש כתר ליד קבוע וגדול השן מתקצרת ?
4. והאם בגלל שהכתר הזמני נפל כל כך הרבה ולא החזיק וזו שן טוחנת עליונה אם זה חשוב כדי שיחזיק מעמד ולאור הנפילות יצטרכו להוריד כמות יותר גדולה של חניכיים ועצם שיחזיק מעמד.

ציטוט

לדעתי השבתי לך מספר רב של פעמים על שאלות אלו בצורות שונות. נא לקרוא בעיון את תשובותיי הקודמות, לסכם לעצמך, ולהתייעץ עם הרופא האישי שלך.  

התחברות

בודק...