פורום
ניווט בפורום

כאבי שיניים איומים

ציטוט

בוקר טוב... צד שמאל של הפה שלי נפוח שבוע בגלל שן תחתונה שאני צריכה לעקור... לא שן בינה... בנוסף שן לידה גם לא שן בינה גורמת לי כאבים חזקים... יש שם דלקת ואמרו לי לפני חצי שנה בערך על טיפול שורש שאני צריכה, הכאבים התחילו לפני חצי שנה, הפסיקו ועכשיו שוב התחילו... לא ישנתי יומיים מכאבים... אני מחפשת רופא שיניים שיוכל לקבל אותי היום ויעזור לי עם הכאבים האלה.... ממש כואב לי... משככי כאבים אני שותה הרבה וגם אוגמנטין שתיתי הרבה וזה כבר לא עוזר לי... יש מרפאות עזרה ראשונה בצפון? או שאולי יש פתרון אחר בלי רופא שיניים? אני מעדיפה פתרון אחר אבל נראה לי שאין...
שאלה נוספת- איך רופא שיניים ירגיע את הכאבים? האם תהיה זריקה בטיפול? האם הוא יעקור לי בטיפול?
תעזור לי מאוד אם תענה לי..

ציטוט

את חייבת למצוא מרפאת שיניים פתוחה, לעזרה ראשונה. מה יעשו ואיך יטפלו איני יודע. כדאי שתתייחסי למצב  ברצינות גם אחרי שכאבי השיניים כרגע יעברו, כי ברור שיש לך מצב של הזנחה והחמרה  מאוד ממושכים

ציטוט

שוב שלום, מחר אני אמורה לסיים את האנטיביוטיקה שהביאו לי בשישי שעבר כשהלכתי לעזרה ראשונה, עשו לי שם טיפול ששחרר לחץ חיידקים משו כזה.. כבר אין כאב אבל עדיין יש נפיחות אבל פחות והלחי רדומה כזה... מה יעשו בפגישה הבאה? יביאו לי עוד אנטיביוטיקה או שכבר יאמרו לי לעקור? אני לא סגורה שאני רוצה לעשות את העקירות האלה... הרי זה לא שיני בינה... והעקירות האלה זה בעצם התחלה של טיפולי שיקום שיימשכו לפחות שנה.. מה מפריע לי כל פעם שיש כאבים לקבל טיפול עזרה ראשונה וזהו? גם ככה כבר אי אפשר להציל את השיניים האלה ואני ב"פתרון הסופי". עכשיו ועוד שנה זה יהיה אותו דבר- עקירות.
מקסימום אני אראה שנמאס לי מעזרות ראשונות אעשה עוד כמה שנים את העקירות, העיכוב ישנה משהו?
בשיניים האחרות אני מתכננת אחפש רופא ואטפל באלו שצריכות סתימות וטיפול שורש לא חסר כאלה

ציטוט

את חייבת למצוא רופא שיניים איכותי שיתכנן לך את הטיפול בהקדם ולהציל כמה שיותר שיניים, ולעוקר את מה שכבר אבוד. זאת כדי למנוע החמרה במצב, גם של השיניים עצמן, גם של החניכיים ועצם הלסת, וגם החמרה במצב הבריאות הכללי שחשוף לזיהומים. בלי כל הנ"ל תגיעי בהמשך למצבים קשים בהרבה, שיהיו גם יקרים וגם מסובכים יותר לטיפול, וכמובן עלולים גם להיות מסוכנים לבריאות הכללית בגלל חדירת זיהומים קשים מאיזור הפה לזרם הדם, למשל

ציטוט

שבוע טוב... תודה על התשובה... למזלי מצאתי רופא שיניים פתוח אתמול... עשה לי שתי זריקות... הרדים את המקום וקדח שם... למזלי הוא לא עקר אבל הוא אמר שלא תהיה לי ברירה אלא לעקור שתי שיניים (נראה לי שאחת מהן היא זו שלפני חצי שנה היתה צריכה רק סתימת שורש) אני על אנטיביוטיקה עכשיו ואני מרגישה ממש מוזר.. כאילו יש לי שפעת.. אני ממש חלשה והפה שלי לא כואב אבל הוא מוזר עם עקיצות.. ועדיין נפוח לי הנפיחות לא ירדה.. אין לי כח לעשות כלום לא פיזית ולא נפשית... המקום של הזריקות נהיה צבע סגול.... זה הגיוני התחושות האלה? מרגישה חולה וזה רק שתי שיניים...תודה..

ציטוט

אני שמח שהתחלת טיפול. עלייך לעדכן את הרופא ובמידת הצורך להגיע לבדיקה - יתכן והכל תקין ומתחילה החלמה, אך כמובן יתכן שהרופא יחליט על טיפול נוסף. כמו כן חלק מהאנשים מרגישים חולשה בעקבות לקיחת תרופות ו/או טיפולים רפואיים - אך זה לאיבחון והחלטת הרופא האישי. בהצלחה, תרגישי טוב! 

התחברות

בודק...