פורום
ניווט בפורום

בעיה עם משחת השיניים

ציטוט

שלום רב
בן זוגי משתמש במשחת שיניים לילדים מאחר ויש לו רגישות גדולה למנטה ואני די מודאגת לגביו, מאחר והוא לא הולך לביקורים סדירים אצל רופא שיניים ושיננית ואני לא יודעת אם זה מומלץ לו או לא מתוקף היותו אדם מבוגר ולא ילד אז אני לא יודעת אם אותה משחת שיניים מתאימה לו. מצאתי באינטרנט משחת שיניים בשם XXXXXXXXXX שמותאמת למי שמשתמש בתרופות הומיאופתיות ועל כן אינה מכילה מנטה. האם היא תוכל להתאים לו? מה לעשות לגבי בעיה זו?

ציטוט

משחת השיניים שציינת יכולה להתאים לו, אך גם ייתכן שלא תמצא חן בעיניו מסיבות של טעם/ריח/מרקם וכולי. ויש עו חברות שמציעות משחות שונות ודומות. כל אחד ודעתו וטעמו.

מה שבוודאי חשוב להבין - שמשחת שיניים מסייעות להפחתת דלקות וחיידקים, אך אינן מהוות פתרון מספק. ללא טיפול תקופתי ע"י רופא ושיננית שום משחה לא תועיל בצורה מספקת. וללא הדרכה מאנשי המקצוע כיצד לצחצח וכיצד לשמור על בריאות טובה של הפה, עלולות להיות כמובן בעיות הקשורות לנושא. 

על כן לא להסתפק רק בלמצוא משחה אחרת, אלא גם בכל זאת לגשת לבדיקה ולטיפול שגרתי עם הרופא האישי והשיננית, בדיוק כמו שאף אחד לא מעלה על דעתו לא לבצמע טיפול 10000 למכונית ולגשת לטסט פעם בשנה... 🙂

התחברות

בודק...