פורום
ניווט בפורום

טיפול שורש

ציטוט

במאי 2017 טופלתי בקופת חולים XXXXXX, טיפול שורש. מאז עשו לי 2 כתרים זמניים. את הראשון מיד לאחר טיפול השורש ואחד חדש באוקטובר (הורידו את הקודם והחליפו בזמני חדש).
השבוע סבלתי מכאבים בכל צד הפנים והייתי אצת רופא שיניים אחר, לא דרך הכללית כיוון שאני בחו"ל.
הרופא אמר לי (והראה לי בצילום) שטיפול השורש שנעשה לא טוב, השורשים לא שווים, אחד מאוד קצר, והם נראים חלולים ולא מלאים. כהשוואה ראיתי צילום של טיפולי שורש אחרים שביצע הרופא שהסביר לי שככה צריך להיראות טיפול שורש.

המלצתנו היא לעשות את הטיפול מהתחלה.
האם יש צורך לעשות את הטיפול מהתחלה?
האם עליי לשלם על כך לקופת חולים XXXXXXX או לדרוש לא לשלם כיוון שלא נעשה טיפול שורש מקצועי?

המון תודה

ציטוט

ראשית כמובן איני יודע מה בוצע ומה רואים ברנטגן ומהי האבחנה כעת, למעט מה שכתוב בשאלתך, וזהו נושא מסובך ומורכב. גם אין קשר אם טופלת בקופ"ח או במקום אחר. כרגע הינך סובל לדבריך וחייב עזרה רפואית, מה גם שאתה בחו"ל - בצע את הנ"ל, כיוון שהבריאות חשובה הרבה יותר מאשר הכסף. לשיקולך אם לבצע כרגע בחו"ל רק עזרה ראשונה ואת ההמשך בארץ, או לבצע את כל הטיפול בחו"ל. יש לזכור ששן לאחר דלקת בעצב וטיפול שורש עלולה להישבר אם לועסים עליה ללא מבנה וכתר זמני.

לגבי אחריות / תשלום וכולי - עליך יהיה להוכיח שהטיפול שבוצע היה לא מקצועי (ע"י רנטגן ותיעוד הבדיקה הרפואית כרגע, למשל) ולפנות למנהל המרפאה. אם התשובות או הפיצוי שיציעו (אם בכלל) יהיה לא מספק, תצטרך לשקול תביעה בבית משפט בעזרת עו"ד.

התחברות

בודק...