פורום
ניווט בפורום

כתרי זרקוניה עם פס וורוד

ציטוט

היי
הזמנתי 2 כתרי זרקוניה לשיניים קדמיות(2 קדמיות עליונות) וכשהם הגיעו משום מה הטכנאי שהכין אותם צבע את החלק העליון בצבע וורוד שכביכול ישתלב עם החניכיים אני אישית מאוד מוטרד מזה כי אני חושב שזה בולט ולא טבעי
רציתי בבקשה לדעת :
1. האם זהו מצב תקין שטכנאי יחליט דבר כזה על דעת עצמו?או שזו פעולה של לחסוך בזמן ובעצם מה שנקרא הוא התעצל וחיפף??
2.הרופא אמר שאם זה לא לרוחי הוא יכול לשייף את זה ולהעלים את הפסים הורודים מהשינים אבל הוא דבק בגישה שזה בעצם לטובת העניין ושהשיניים לא יהיו בולטות מדיי
ראוי לציין שכל הכתרים שהיו לי לפני מעולם לא הגיעו עם "השלמת חניכיים" אשמח לעזרה בנושא ממי שמבין
בברכה....

ציטוט

במצבים של חוסר ברקמת חניכיים, למשל לאחר נסיגה גדולה שלהן, בהחלט אפשרי לבצע צביעה בורוד של החלק שסמוך לחניכיים, בחלק מהמקרים זה מאוד מתבקש - ובחלק מהמקרים לא נראה טוב או טבעי. זה גם עניין של מראה אישי וטעם אישי, יש מקרים שבפירוש מתבקשת השלמה של חרסינה ורודה. כל מה שמבוצע אצלך בפה - עליך להתייעץ עם הרופא האישי שלך, ולבקש פתרונות.  אני בטוח שהוא ישמח להבין אותך טוב יותר ולבצע תיקונים במידת הצורך

ציטוט

היי תודה על התשובה
אבל לא הבנתי איך לדעת האם יש לי נסיגת חניכיים שבאמת מצריכה את הצביעה הוורודה הזאת יש אמת מידה ספציפית שאני יכול לבדוק דרכה האם באמת אני צריך את ההשלמה הזאת או האם ללא השלמה זה יראה יותר יפה? מה האינדיקציה ??
הרי אני לא יכול לומר לרופא בוא תנקה לי את הצבע הוורוד ונבדוק...
רק מהעניין של להוציא את הכתרים שזה דיי סיוט .
אשמח לתשובה ספציפית בבקשה
בברכה.

ציטוט

אני לא יכול לתת לך "תשובה ספציפית" כבקשתך. איני הרופא האישי שלך, איני יכול לאבחן דרך האינטרנט ואין זו מטרת הפורום. עלייך לפנות לייעוץ ול"תשובה ספציפית" לרופא האיש שלך ולדון איתו באפשרויות השונות.  

התחברות

בודק...