פורום
ניווט בפורום

הבהרת שיניים באמצעות החומר Opalescence

ציטוט

שלום לכולם,

לאחר היוועצות עם רופא שיניים בכללית סמייל לגבי הבהרת השיניים, אני שוקל להתחיל טיפול ביתי בחומר Opalescence 16% או 20% (אגב, לא הוסבר לי מה ההבדל בין האחוזים.)
שאלתי היא כזאת, עדיין לא רכשתי את החומר מכללית סמייל מכיוון שהם מציעים אותו במחיר שלדעתי מופרז. 1466 ש"ח.
הסתכלתי קצר באינטרנט וראיתי מחירים נמוכים משמעותית. אני מעט חושש להזמין מהינטרנט מכיוון שאני לא בקיא בחברות השונות ובאיזה חומר בדיוק לרכוש. האם אני טועה ? במידה וכן, אשמח לקבל הסבר לגבי כך. בנוסף, ברצוני לדעת האם החומר הזה פוגע בשיניים?

תודה רבה.

ציטוט

יש לך טעות בקו המחשבה - ראשית, אינך יכול לרכוש את החומר כיוון שזהו חומר רפואי ומבוצע בפיקוח רופא ובהזמנתו בלבד . בדיוק כמו שאתה צריך רוקח ובית מרקחת כדי לקנות תרופה, ואינך קונה אותה באינטרנט. שנית, אתה משלם על הלבנת שיניים שכוללת עבודת מעבדה והכנת תבניות אישיות להלבנה, ולא רק על החומר. דהיינו עלות ההלבנה היא עלות החומרים + עלות המעבדה + זמן שהושקע בטיפול וחומרים במרפאה עצמה + כמובן משכורת הרופא והסייעת וכולי. 

לגבי ההלבנה עצמה - אם מבוצעת בפיקוח רופא ולאחר בדיקתו ולאחר הדרכה וכן ניקוי מקצועי של השיניים ובדיקה שאין חורים, דלקות חניכיים וכולי - ההלבנה עצמה אינה פוגעת בשיניים.

ראה מידע בנושא : הלבנת שיניים - שאלות נפוצות ותשובות

התחברות

בודק...