פורום
ניווט בפורום

שאלה

ציטוט

שלום ד"ר אספר מה קרה היום ואשמח שתשתף מה עומד מאחורי זה.. אם בכלל יש משהו.. אחותי כמו שעון כל חצי שנה הולכת לביקורת אצל רופא קבוע. ואני כמו שעון מקולקל- לפעמים נעצרת. קורה שאני פעם ב... והיא ממש מקפידה. ולה יש הרבה יותר בעיות בשיניים ממני (לא קרה אף ביקורת שאמרו שהכל בסדר. איך הגיוני?). היום הלכנו לבדיקה אצל הרופא הקבוע שלה ומסתבר שלשתינו יש חור קטן, לשתינו באותו גודל. הממה הרופא רצה לעשות לי היום סתימה ולאחותי הוא אמר רק מעקב- אותו גודל של חור. כמובן שלא הסכמתי לסתימה. שאלתי את הרופא למה ההפליה? אז הוא אמר כי את אחותי הוא מכיר ובגלל שאני לא בטוח אעשה מעקב והוא צחק. אני לא יודעת אם הוא היה רציני... ברור שאני ארצה מעקב ולא סתימה. מה זה הדבר הזה שמטופלת שמכירים עושה פחות טיפולים? או שצריך או שלא... מה לדעתך הסיבה האמיתית? תודה 🙂

ציטוט

הנה שיתפתי. ואין לי מושג מה האבחנות אצלך ואצל אחותך, אבל אין copy-paste . לכל מטופל ולכל שן יש אבחנה והחלטה מקצועית רפואית. חוצמזה שתיכן אחיות, אין קשר ממשי בין המצב של שתיכן, אגב. כל אחת עם ההרגלים שלה, התזונה שלה, וגם המטען הגנטי שלה. בדיוק כמו כל אחד מאיברי הגוף האחרים

התחברות

בודק...