פורום
ניווט בפורום

עצנ להפחתת כאבים באמת עצומים

ציטוט

שלום, כל הפה שלי נפוח יש לי מלא עקירות לעשות ואני לא יכןלה הכל כואב לי זה רק מחמיר אני לא רוצה לעשות עקירות אני צעירה אין מצב שזה הברירה היחידה.... אני צריכה לעשות חמש עקירות.... לא אחת ולא שתיים- חמש!!! אני לא יצליח לשרוד שימשכו את השן עד שתצא אני לא אעמוד בכאב
בכל שאר הטיפולים טיפלתי גם בקושי אבל בסוף עשיתי הכל לא היה כזה נןרא כמו שחשבתי... אבל עקירות זה באמת עולם אחר... לאנשים כואב שבוע שבועיים אחרי העקירה ויש כל מיני סיבוכים שאנשים מספרים- עצב, מכתשית.... מצד שני הרופא אומר שהכאבים לא ייפסקו בלי זה... בשתי האפשרויות- לעשות או לא לעשות- בשניהם כואב מוות... וגם אם אני אחליט כן לטפל אז דבר ראשון הטיפול יכאב לי כי כבר כואב לי לפני הטיפול ודבר שני אני יעשה עקירה ראשונה ואני לא יהיה מסוגלת לעשות עוד אחרי שאראה כמה כואב זה... אז גם ככה אתקע באמצע... אני לא מבקשת ממך שתבריא אותי דרך המחשב... רק שתתן עצה להפחתת כאבים לא דמיינתי שכאבי שיניים מגיעים לרמה כזאתי אם הייתי יודעת הייתי מטפלת מזמן... עכשיו זה כבר אבוד כי אני לא יעקור בחיים... אני אודה לך אם תעזור לי

ציטוט

צר לי שהגעת למצב הזה, אבל אין הוקוס פוקוס. במצב שאת מתארת כדאי בהקדם לעקור את השיניים שאבודות וגומרות לך לכאב עצום, וגם לסכנה של זיהום קשה. בעת העקירות לא תרגישי כלום, הרי הכל מורדם. ולאחר מכן, גם אם יהיו כאבים, בעזרת משככי כאבים וכנראה גם אנטיביוטיקה יוטב לך  במהרה, ותוכלי לחזור לשגרה כולל טיפולים לתיקון הנזקים והחוסרים. אפשר להיעזר בגז צחוק או בכדור הרגעה, ומעל הכל למצוא רופא שיש ביניכם יחסי אמון ואת סומכת עליו, ולא להמתין. בהצלחה

פחד מטיפולי שיניים - דנטופוביה / דנטלפוביה: כיצד להתמודד עם חרדה דנטלית?

הנחיות ועצות לאחר עקירת שיניים או כירורגיה 

התחברות

בודק...