פורום
ניווט בפורום

שלום רב, <br /> <br /> לפני כשבועיים לערך עשיתי טיפול שורש על ידי מומחה. כעבור יומיים לערך הופיע ל...

ציטוט

שלום רב,

לפני כשבועיים לערך עשיתי טיפול שורש על ידי מומחה. כעבור יומיים לערך הופיע לי גוש לבן / נפיחות מעל השן בחניכיים שמעל לטיפול שורש . חשוב להדגיש כי בשן זו הייתה לי סתימה ישנה וכשהרופא ציין שצריך להחליף את הסתימה בסתימה אחרת ופתח את השן הוא ציין שיהיה צורך בטיפול שורש ואכן עשיתי את הטיפול שורש על ידי מומחה . השאלה היא האם טיפול השורש נכשל ? כיצד מטפלים בגוש הלבן הזה שיצא הוא לא יעבור ? הרופא שלי אמר שיכול לקחת חודשים ולא צריך לעשות עם זה כלום. נראה לי לא נכון להמתין בחוסר מעש ולהשאיר את המצב כמו שהוא. הרי זה תהליך לא טבעי שקיים בחניכיים האם יש סיכוי שזה יעבור מעצמו ללא התערבות כלשהיא או שכדאי להקדים ולטפל בזה בדחיפות השאלה מה נדרש לבצע ? כבר התקינו לי מבנה שאלתי את הרופא שלי אם נדרש אנטיביוטיקה ציין שלא רק מעקב של מספר חודשים עד שיעבור לבד האם אכן יעבור לבד ? מה מקור הגוש הזה שנראה לבן ורוד ? האם נובע מטיפול נכשל והאם באחריותו לטפל מבחינה כספית

ציטוט

אתה חושב שאני יכול דרך האינטרנט, ללא צילומי רנטגן ובדיקה קלינית, לתת לך איבחון והצעה טובה ומקצועית יותר מהרופאים האישיים שטיפלו בך? ממש לא. עליך כמובן להמשיך את הבירור והמעקב כפי שהם אמרו במרפאה עד לריפוי, ואז לסיים עם הכתר הקבוע.

התחברות

בודק...