פורום
ניווט בפורום

רופא שבר לי שן באמצע טיפול

ציטוט

רופא שבר לי שן סמוכה באמצע טיפול שלא היה אמור בכלל לגעת בה, שן קידמית והרס לי את החיוך, עו"דים אמרו לי בגדול שאין לי מה לתבוע אלא רק להתלונן כאן, בפני מי מתלוננים?

ציטוט

מבלי להתייחס לעצם המקרה, אין לי מושג איך הגיע מי שדיברת איתו הלמלצה לפנות כאן או להסתדרות לרפואת שיניים. הר"ש איננה גוף שיפוטי ואין לה סמכות שיפוט או פסיקה במקרים כאלו, קביעת פיצוי וכולי. יתרה מכך, לא בהכרח הרופא הוא חבר הר"ש.  סמכות זו נתונה אך ורק לבתי המשפט בארץ. תוכל לבדוק מול משרד הבריאות באגף לבריאות השן, אך לדעתי תקבל תשובה דומה

ציטוט

הצעד האפקטיבי ביותר הוא לתבוע? בגלל שרב עורכי הדין אמרו לי שלא שווה לתבוע, הרופא יכול פשוט לשבור לי את השיניים ולא לתת על זה את הדין?
דובר על זה שאפשר להתלונן דרככם לשלילת רשיון או משהו כזה
בבקשה אם אפשר לקבל עצה מה הכי נכון ואפקטיבי לעשות בתור אנשים מהתחום.

ציטוט

הסברתי בתשובתי כי ההסתדרות לרפואת שיניים (הר"ש) אינה כוללת את כל הרופאים בארץ, וגם אם הרופא הנ"ל הוא חבר בהסתדרות, איננו מוסד שיפוטי ואין לנו סמכות של בית דין או של משרד הבריאות, למשל לפסוק אם הטיפול היה רשלני או לא, ולמשל לפסוק פיצויים כלשהם או ענישה. במסגרת הר"ש  אפשר להתלונן על התנהגות שאינה הולמת או אינה אתית. כאמור פנייה לבתי המשפט בתהליך משפטי אפשרית, עם או בלי עו"ד, ואפשרי גם להגיש תלונה לאגף לבריאות השן במשרד הבריאות

התחברות

בודק...