פורום
ניווט בפורום

כתר זמני

ציטוט

שלום רציתי לשאול איך מנקים כתר זמני עם חוט דנטלי. יש לי את החוט המחובר לידית וכם ככה פוחדת שלא מרגיש הכי בסדר קצת לפעמים לחץ וכאילו לועסת את הכתר אבל מצד שני פוחדת שאם לא ידתמש צחצוח ומי פה לא מספיק בשביל שכל השאריות בין הכתר יספיקו מה לעשות?

ציטוט

אפשר לנקות עם חוט דנטלי רגיל ללא ידית בצורה הבאה : להעביר את החוט הדנטלי ולנקות את האיזור, ולסיים לא במשיכה בחזרה כלפי מעלה, כך שהוא נתקע או לוחץ על נקודת המגע בין השיניים, אלא למשוך אותו בכיוון הלחי. אם לא הבנת בקשי הדרכה מהרופא האישי או מהשיננית. אפשר גם לבצע שטיפה עם מכשיר ביתי להתזת מים בפה (חשמלי או כזה שמתחבר לברז הכיור). אם יש רווח בין הכתר הזמני לחניכיים אפשר גם להשתמש בקיסם מבריש שקונים בבית המרקחת

ציטוט

הבעיה שחוט דנטלי רגיל ניסיתי פעם ולא הסתדרתי ממש עשיתי נזק יותר מתועלת ניסיתי כמה פעמיםצולא הלך ורק בגלח שלא הלך אמרו לי להשתמש עם זה עם הידית וגם המכשיר עם ההתזה לא טוב לי יש לי רגישות בשיניים וממש הזרמים לא עשו לי טוב האם יש עוד אפשרות לבינתיים?

ציטוט

אולי קיסם פלסטיק דקיק ושטוח יעזור, ואולי קיסם מבריש בין-שיני יעזור. כדאי להתייעץ עם השיננית שלך או הרופא האישי שלך. 

התחברות

בודק...