פורום
ניווט בפורום

כאבים

ציטוט

מאז שהתקינו לי זמני כואב בתנועות מסוימות ממש מציק ולוחץ מה זה יכול להיות מה אפשרי לעשות כי בהתחלה כמה ימים כאב עבר כאב מהטיפול ועכשיו שוב סוג של כאב והרבה פעמים ממש כאילו לועסת על הכתר ומטריד האם במצב זה יוכלו בכלל להמשיך למדידות ולהמשך?

ציטוט

חלק מהמטרות של כתר זמני הוא לבדוק את היכולת ללעוס על השן המטופלת, ואם יש כאבים ואי נוחות את חייבת לעדכן את הרופא האישי, שיבדוק מה הסיבה לכאב ויאבחן

ציטוט

יכולצלהיות שכל העבודה התפקששה ואם יש כאביםמגם ספונטנית וגם חזק בלעיסה ועוד אחרי שעברתי ניתוחון שיצליח לאנעוזרהכלום ואצטרך עקירה וזה שלוחץ וגבוה יכול להיות אולי עשה נזק?

ציטוט

אתקשר תחילת שבוע אראה אם יוכלו לקבל אבל עוד שאלה אחת זה שבשינה ומתעוררת והפה נקי הכאבים פחותים כמעט לגמרי או בכלל לו שנרדמת אבל ממצב שמתחילה לאכול מתחיל ללחוץ נורא ולכאוב וגם מרגישה שלועסת את הכתר . והאם כדי גם ללכת לפני התור שלי למדידות דיש עוד 10 ימים?

ציטוט

אני בכלל לא מבין את השאלה - יש כאבים לאחר ניתוח וחשש להסתבכות- גשי בהקדם לרופא האישי. אם יעשה בדיקה קצרה ויגיד שהכל בסדר וזה מחלים? יופי. או שיגיד שמשהו לא בסדר - ויטפל? גם יופי.

למה לסבול?

ציטוט

יכול להיות, אבל גם יכול להיות שמדובר בדבר פשוט שקל לפתור. כדאי לקבוע תור בהקדם עם הרופא האישי שלך לבדיקה

התחברות

בודק...