פורום
ניווט בפורום

כתר זמני

ציטוט

נוצר שיש לי כתר זמני חשבנו שנתחיל את המדידות אבל בהחלטה משותפת החלטנו לדחות בעוד חודשיים , הבעיה כרגע שיש לי את החוט הדנטלי המחובר לידית שמעתי שיש בזה סיכוי לניתוח הכתר הזמני במיוחד בכתרים שלמעלה כי פחות רואים איפה בדיוק מכניסים במיוחד שזו שן אחורית , רציתי לשאול האם יש משהו שאפשר לנקות איתו עוד לפחות לתקופה עד שיתחילו את המדידות במילא ולא חוט דנטלי רגיל כי איתו ניסיתי כבר כמה פעמים אפילו סוגים ועוביים שונים ולא מסתדרת אלא משהו אחר שגם המקום יהיה נקי וגם לא יקרה בטעות שאנתק את הכתר מהמקום .

ציטוט

או שתמצאי חוט דנטלי דק שאיתו כן תצליחי לנקות, או שתנסי קיסמים מברישים בין-שיניים (אינט דנטליים). יש בכל בית מרקחת אביזרים שונים. השימוש בחוט שמוחזק בידית אכן עלול לנתק את הכתר הזמני שמודבק עם דבק זמני 

ציטוט

לצערי בכתר הזמני ממש לא מסתדר במברשונים האם חוט דנטלי מחובר בטוח סכנה להוצאה או שיש בזה אולי סוגים שאפשר כן להשתמש אולי אפילו זה לילדים יהיה טוב ?

ציטוט

אין לי תשובה טובה יותר. או שתמצאי חוט דנטלי שאיתו את כן מסתדרת, או שתשתמשי בחוט שמחובר לידית ולקחת בחשבון שאם יש התנתקות - לגשת בהקדם למרפאה שידביקו מחדש. 

ציטוט

אבל לחוטים שמחוברים לידית יש הבדל בחברות השונות בעובי ובסוג יכול להיות סוג אחד של חברה מסויימת כן יש הבדל והסיכוי לנפילתו קטן יותר מחברה אחרת

ציטוט

דיוק כמו בחוט ללא ידית, כך גם בחוט עם ידית מחוברת - יש חברות שונות ועוביים שונים. אם זו בחירתך, עלייך למצוא את החוט הדק ביותר

התחברות

בודק...