פורום
ניווט בפורום

טיפול שורש ורגישויות

ציטוט

שלום.
רציתי לשאול על 2 מקרים:
1.עשיתי לפני כשנתיים טיפול שורש ראשון באחת השיניים האחוריות בלסת העליונה. כמה חודשים אח"כ נהיה לי זיהום, הלכתי לרופא שיניים אחר, פרטי, שעשה לי מחדש הכל. בערך שבועיים אחרי הטיפול התחילו לי כאבים בשן בעיקר בזמן האוכל אבל גם סתם ככה. מאז, כל כמה זמן הייתי אצל הרופא לבדיקות והוא לא מצא כלום. נתן לי אנטיביוטיקה, תרופה לסינוסים ועוד...
2. במקביל לזמן שבו עשיתי את טיפול השורש הראשון, עשו לי סתימה בשן המקבילה. היה קצת בלאגן עם הסתימה- היא נפלה וכו.. כמה זמן אח"כ החלו כאבים חזקים מאוד. הרופאה אמרה שהסתימה גבוה מידי והורידה קצת כמה פעמים. באותו זמן עברתי לאותו רופא שגם חידש לי את טיפול השורש ושאלתי אותו על הסתימה, הוא לא ראה שום דבר חריג. הכאבים החריפו מאז, בהתחלה זה היה רק בחום וקור, אח"כ בכללי באוכל ועכשיו גם סתם באופן אקראי במשך הזמן.
לאכול נהיה לי סיוט- כל פעם מחדש לחשב באיזה שן כדאי ללעוס ואם זה שווה את הכאב. לאחרונה הלכתי למרפאת שיניים נוספת כדי לשמוע חוות דעת שלישית וגם שם לא מצאו משהו חריג. עייפתי מכל הטיפולים והניסיונות.
אשמח מאוד לשמוע אם יש לך רעיון למה שאוכל לעשות- בלי לקחת סיכון גבוה מידי להחרפה במצב. תודה רבה!!

ציטוט

שלום,
אינני יכול לאבחן מצב כזה דרך האינטרנט. מומלץ לקבל הפנייה למומחה לטיפולי שורש שיבדוק את כל השיניים המעורבות.

כל טוב,

התחברות

בודק...