פורום
ניווט בפורום

שתי תעלות במקום שלוש

ציטוט

רופא שיניים כללי ביצע 2 תעלות בטיפול שורש במקום 3 תעלות. שהלנתי כל כאבים הציע לי לעקור את השן. חששתי מכך. הפניתי את עצמי למומחה לטיפול שורש. המומחה ביצע חידוש טיפול שורש 3 תעלות. .מנעתי עיקרת שן. נזק עתידי אין ולכן הפנייה לבית משפט להחזר כספי לא תתבצע. יש איזו דרך שאוכל לקבל את כספי בחזרה על טיפול שורש הלקוי שביצע ועל דרישה לתשלום על חידוש טיפול שורש. הרי על פי דין זה מגיע לי. אני לא מציינת את הכאב וסבל שנגרם לי בתקופה זו.
ידוע לי שתביעות קטנות לא מטפלות בתביעות בעניין זה. כמו כן, לפנות לרופא זה לא דבר שהייתי מעוניינת בו.

האם יש גוף בורר בין מטופל לרופא שיניים או גוף שיכול לחייב את רופא השיניים להשיב לי את כספי? אילו אמצעים קיימים במדינת ישראל לסייע למטופל להשיב את כספו בחזרה בעניין זה? יש לציין שיש ברשותי תיעוד קולי, מסמכים, וראיות נוספות.
תודה מראש לתגובתך הכנה.

ציטוט

ראשית טוב עשית שפנית למומחה לטיפולי שורש, ועלי להוסיף שלאחר טיפול השורש יש לבצע בהקדם מבנה וכתר זמני, ואז לבצע כתר איכותי - השן לא יכולה להישאר לאורך זמן עם סתימה זמנית.  

הסיפור באמת מרגיז, אך לצערי מלבד פנייה אל האגף לבריאות השן בתלונה (לא ממש יעיל) אין ברירה לדעתי אלא לפנות לרופא בדירשה להחזר ולו חלקי של התשלום שבוצע, או לשקול פנייה לבית המשפט. 

התחברות

בודק...