פורום
ניווט בפורום

שלום. במאי עברתי טיפול שורש בשן. לקח כשבועיים להחלים, אבל כאבים חלפו. לאחר כ 3 חודשים שמו לי כתר מתכת וכאבים התלק

ציטוט

שלום.
במאי עברתי טיפול שורש בשן. לקח כשבועיים להחלים, אבל כאבים חלפו. לאחר כ 3 חודשים שמו לי כתר מתכת וכאבים התלקחו מיידית עם התקנת כתר. הלכתי לרופא אחר, שחשב שגודל כתר לא מתאים לשן ואולי כאבים בגלל זה, הסיר את הכתר הקבוע ושם כתר זמני מבושל. זה לא פתר את הכאבים. הסירו גם כתר זמני מבושל ושן כואבת כבר כ 5 חודשים בעוצמה משתנה. שן כרגע ללא כתר. ביקרתי אצל מומחים שונים כולל מומחים לטיפול שורש, מומחים לחניכיים- עשו צילומי ביקורת ואף אחד לא מצא הסבר לכאבים ומצאו שטיפול שורש שבוצע נראה תקין. בנקישה על השן לא מפיקים כאב נוסף או מוגבר. רופא מטפל כרגע חושב שאולי עשו לי סתימת שורש עמוקה מדיי וייתכן אני חשה כאבים בגלל זה, אך גם הוא לא בטוח שזו הסיבה ואמר שנחכה עוד חודשיים. לפני 3 חודשים גם עשיתי צילומים של כל הפה באור השן וטיפלתי בכל מה שהיה ניתן לטפל- סתימות, החלפת כתרים ישנים בעייתיים וכד'. מצד אחד לא רוצה לעקור שן ללא סיבה, מצד שני- כמה אפשר למשוך ככה. יש עוד בדיקות , לאו דווקא בשיניים שכדאי לי לעשות שאולי יסבירו איכשהו את המצב.
תודה מראש, נטליה

ציטוט

אני מצטער, מספר רופאים בדקו אותך קלינית ורנטגנית, ואני לא יכול לתת תשובה ברמה מקצועית לבעייה הספציפית שלך , וללא בדיקה קלינית ורנטגנית. 

יתכן ויש חומר עודף בסתימת השורש, אולי יש סדק בשן, אולי יש בעיית חניכיים, איני יכול לאבחן כך בעייה ספציפת 

התחברות

בודק...