פורום
ניווט בפורום

שתלים

ציטוט

לאורך שנים בוצעו לי השתלות שיניים טוחנות הן בלסת העליונה והן בתחתונה. אני מדברת על תקופה ארוכה לפחות עשר שנים.חצי לסת עליונה בתחילה לאחר מיכן חציל לסת תחתונה בצד השני.מאוחר יותר הלסת התחתונה השניה שבה ההשתלות לא צלחו ונעשה לי ניתוח חדש שכאב לי מאד ורואים את השתלים בלסת לאחר הרכבת הגשר.שתל אחד הכאיב לי מאוד לאורך כל התקופה ובסופו של דבר נעקר.והגשר עומד על שתל אחד פחות.לאחרונה בוצע ניתוח נוסף בלסת עליונה עם הרמת סינוס אך אני מרגישה שהגשר לא יושב טוב.
ראוי לציין שרופא השניים אשר ביצע את העבודה הוא כירורג פה ולסתות וגם ניהל את המחלקה באחד מבתי החולים.
הוא מעולם לא עשה לי צילומים מעמיקים לפני הפעולות. לשאלתי למה? אמר שלא צריך יש הרבה קרינה.
היום אני ממש סובלת. לא יכולה ללעוס טוב .כל פעם שאני מתלוננת הוא שולח אותי בטענה שהכל טוב.
ראו לציין ששלמתי לו המון המון כסף.
מה המלצתך

ציטוט

בדרך כלל הכירורג מבצע את הניתוחים, ורופא משקם מבצע את הכתרים. בכל מקרה המלצתי היא לפנות אליו/אליהם פעם נוספת ולהדגיש את הבעיות מהן את סובלת. במידה ולא תקבלי מענה שמספק אותך, אפשר לפנות לבדיקה של רופא אחר. חשוב להבין שלאחר נזק של שנים רבות למערכת הלעיסה, אנחנו הרופאים לא יכולים תמיד לשקם ולספק 100% החלמה. כמו שאורתופד למשל יכול לנתח ולשקם רגל שבורה, אך סביר שלעולם היא לא תהיה בכושר ובחוזק של הרגל שהייתה בריאה במקור. 

התחברות

בודק...