פורום
ניווט בפורום

טיפול שורש

ציטוט

אמרו לי שבטיפול שיניים עושים את הזריקה הכואבת כדי לא להרגיש את המכשירים האחרים ועכשיו אפשר לדמיין איזה כאבים עושים המכשירים האחרים.. ויש בכלל אנשים שמרגישים את כל הטיפול.. ואחרי טיפול שיניים כשההרדמה נגמרת הכאב שהמכשירים עשו חוזרים ואז סובלים כלומר ממש מרגישים שחותכים וקודחים..
רציתי לדעת האם זה נכון? הטיפול הוא סתימת שורש של שן מורכבת שאמרו לי ללכת לד"ר XXXXX שהוא מספר 1 בגלל שמסובך וחצי שנה אני דוחה את זה
אני לא מכירה את הרופא גם ואני חששנית אם אחליט לעשות אני צריכה מישהו סבלני

ציטוט

ברור שחייבים זריקת הרדמה כדי לא להרגיש את הכאבים מהטיפול עצמו, וזה לא נעים אבל הכרחי, נמשך כמה שניות לעומת טיפול שנמשך דקות ארוכות...

לגבי הרופא ששאלת עליו - במקרה אני מכיר אותו והוא מצויין וסבלני. מומחה לטיפולי שורש צריך כשכבר המצב בשן מסובך וקשה, אל תדחי את הטיפול כי המצב יחמיר

בהצלחה

ציטוט

אני מפחדת ללכת למומחה זה נראה לי מפחיד ורציני יותר מרופא שיניים רגיל אבל רופא רגיל לא רוצה לטפל בי כבר
זה כמו רופא משפחה שנחמד ורופא מומחה שרציני יותר
לא ענית לי על השאלה על הכאבים אחרי הטיפול אמרו לי שממש כואב כמו שקודחים ואין הרדמה יש משככי כאבים שלא עוזרים
אני מנסה לחשוב איך לצאת מהסיפור הזה עם כמה שפחות כאבים

ציטוט

דווקא מומחה לטיפולי שורש נשמע כמו החלטה טובה, גם בגלל המומחיות שכוללת עיסוק עם מקרים מסובכים, וגם מבחינת ציוד משוכלל מאוד. לגבי כאב- לפעמים אין כאב בכלל, ובוכל מקרה אפשר לבקש מהרופא מרשם למשככי כאבים חזקים במידה ויהיה צורך.

קחי בחשבון שללא טיפול המצב עלול להחמיר, גם מבחינת כאב וגם מבחינת דלקת וזיהום . זה מפחיד הרבה יותר, לדעתי

התחברות

בודק...