פורום
ניווט בפורום

ניתוח

ציטוט

עשיתי טיפול שורש בשן שהייתה בה סתימה עמוקה והיא סתימת אמלגם ואמרו שאולי אצטרך הארכת כותרת יראו בקרוב אחרי התקנת המבנה ואו הכתר הזמני . מתי רואים בוודאות אם צריך או לא והאם יצטרכו לעשות לי שוב צילומים אחרי התקנת המבנה במיוחד שנשארו שאריות מהסתימה של האמלגם והאם זה בגלל שהסתימה הייתה כסופה עמוקה ובשן טוחנת הסיכוי יהיה גדול יותר להארכת כותרת? ומתי בוודאות יודעים אם צריך או לא ואם כן יש לי עוד הארכת כותרת שאני צריכה לעשות האם אוכל לעשות את שתיהן ביחד כי שתיהן באותה צד של הפה אחד למעלה ואחת למטה ואם יוחלט לעשות ביחד בכמה מעריך אורך הטיפול מהארכה אחת בפה ל-2 הארכות וגם כמות הכאבים/רגישות וההחלמה אחרי בכמה יהיה יותר שעושים 2 הארכות וכמה זמן בכלל יכול להיות הרגישות והכאבים אחרי ניתוח כזה יכולים להמשך? וגם האם יכול להיות מצב שיש קשר גם למבנה של פה/שיניים שהסבירות לכך יותר גבוהה? פשוט בשנתיים שלוש האחרונות כמה שיניים שהיו לי סתימות/כתרים שנאלצו לעשות כתרים חדשים כל פעם זה נגמר בהארכת כותרת האם זה קשור למבנה הפה והאם שאני קצת שוחקת שיניים יש לזה גם קשר?

ציטוט

עניתי לך על כל השאלות הנ"ל לפחות פעם אחת, חלקן יותר מפעם אחת. נא לקרוא בעיון את התשובות לשאלות. במידה ותהיה שאלה חדשה אשמח לענות
כל טוב,

התחברות

בודק...