פורום
ניווט בפורום

סתימה מורכבת לילדה בת 6.5

ציטוט

היי, חייבת להתייעץ אתכם. היום לקחתי את ביתי בת ה- 6.5 לרופא השיניים במכבידנט שעשה לה לפני שנתיים סתימות בשיניים החלביות. מסתבר שיש לה שן טוחנת אחרונה בימין ושן טוחנת אחרונה בשמאל שנמצאות עוד בתהליך בקיעה וכבר עם חורים ואני לא מבינה בזה כל כך אבל הרופא הסביר שהשיניים האלו צמחו ללא חומר מסוים שמגן עליהן. לאור ניסיון הטוב בעבר שמנו לה גז צחוק אבל ברגע שהתחיל לעבוד לה על השן הילדה צרחה ואז הוא הזריק לה אלחוש לאזור והיא נכנסה לאקסטזה של צרחות. נכון להערב הילדה נפוחה בלחי ממש עברה טראומה. הרופא המליץ וגם אני מעדיפה שהיא תעבור את ההליך הזה בהרדמה מלאה. יש לנו מכבי שלי ולכן אנחנו יכולים לעשות זאת באסותא חיפה או תל אביב רק שהתורים לא הגיוניים-מאוקטובר והלאה. השאלה שלי היא אם אתם ממליצים על מקום אחר, מישהו פרטי לבצע אצלו את ההליך? על הדרך נבצע גם 2 סתימות בשיניים חלביות.

ציטוט

איני יכול לאבחן דרך האינטרנט אך לפחות אמליץ בהתאם לסיפור שלך לא להמתין זמן ממושך עד לתור בקופ"ח, אלא למצוא רופא שיניים פרטי שהינו מומחה לילדים (פדודונט) והוא יחליט מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בילדה - גז צחוק, סדציה או הרדמה כללית. 

התחברות

בודק...