פורום
ניווט בפורום

כתר חרסינה בסריקה דיגיטלית

ציטוט

שלום

שן טוחנת תחתונה שעברה טיפול שורש, כעת לאחר תקופה של כתר זמני עוברים לכתר קבוע.
כששאלתי את הרופא איזה כתרים יש, הוא אמר לי שהם (במרפאת שיניים של קופ"ח) עובדים עם כתר בסריקה דיגיטלית.
במפגש הוא הכניס לי פלטות עם חומר כלשהו לפה (2 למטה, ולאחר מכן 1 למעלה).
שאלתי אותו איזה כתר מדובר, הוא שוב אמר לי שמדובר על כתר בסריקה דיגיטלית.
גם בתשלום שילמתי על כתר חרסינה בסריקה דיגיטלית. ושצריך לחזור עוד פעמיים שלוש.
ממה שקראתי באינטרנט, יש כתר בסריקה דיגיטלית, והוא נעשה באמצעות צילומים ממוחשבים רבים בתוך הפה, ותוך מפגש אחד זה מוכן.
האם יכול להיות כתר חרסינה שעושים עם מדידה של הפלטות ועדיין קוראים לזה כתר בסריקה דיגיטלית, או שיש כאן איזו הטעיה/תרמית ו/או דרך לעשות כסף על משהו שלא קיבלתי בפועל?

תודה רבה

ציטוט

יש כיום מרפאות שבהן יש סורק תלת מימדי, וכל ביצוע לקיחת המידות לשליחתן למעבדה מבוצע בצורה דיגיטלית וללא חומרי המטבע הסיליקוניים שאתה מתאר בטיפול שעברת . אך עדיין יש מרפאות שבהן לא מותקן סורק כזה, ומשתמשים בחומרי המטבע הנ"ל, ובמעבדה יוצקים גבס לתוכן - ולאחר התקשות הגבס, מבצעים סריקה דיגיטלית תלת מימדית באמצעות סורק שקיים במעבדה. לפי התיאור שלך אי אפשר לדעת כיצד יבוצע הכתר במעבדה, אך בהחלט אפשר לשאול את הרופא או את הנהלת הסניף ולקבל הסבר. מה שבטוח - אם מדובר בכתר זירקוניה - מכיוון שאי אפשר לבצעו בעבודה ידנית אלא אך ורק לאחר סריקה דיגיטלית - אזי אם זהו הכתר שיבוצע אני מניח שהמעבדה תסרוק את הגבס  ותמשיך כפי שתיארתי

התחברות

בודק...