פורום
ניווט בפורום

הפסקת טיפול שורש באמצע עקב אי שביעות רצון מהיחס והמקצועיות של הרופא

ציטוט

היי, מקווה שתוכלו לעזור לי.. התחלתי לעשות טיפול שורש אצל רופא שיניים זה טיפול בשלבים שכולל טיפול שורש כתר זמני וכתר קבוע. שילמתי מראש באשראי בתשלומים. הכתר הזמני ששם לי היה מזעזע והיחס של הרופא היה נורא כשאמרתי לו שאני לא מרוצה מהתוצאה וזה ניראה מזעזע כי מדובר בשן קדמית הוא צעק התנהג בבריונות ודיבר לא יפה אני חושש ממש להמשיך את הטיפול אצלו גם מבחינת התוצאה וגם מהיחס הוא אמר שאם אני לא מרוצה אני יכול ללכת למישהו פרטי בשתלום כמובן כדי שישים לי כתר זמני אחר וזה אכן מה שעשיתי הלכתי למישהו פרטי ושלמתי עוד כסף וקבלתי תוצאה מעולה. האם אני יכול לקבל החזר לפחות על הכתר הקבוע שעדין לא קבלתי ולא התחילו להכין אותו? מה הזכויות שלי? אני לא בטוח כיצד להתנהל מולו אני באמצע טיפול ושלמתי באשראי. תודה רבה! אור.

ציטוט

צר לי לשמוע. בכל מקרה מבחינת זכויותיך קודם כל מטופל יכול להפסיק טיפול רפואי או לסרב להמשיך. זאת לפי חוק זכויות החולה.

על הטיפולים שבוצעו יש חובת תשלום, (לפי מה שתיארת לא הגיוני). לגבי מה שבוצע ואינך שבע רצון - רק אם תוכל להוכיח לבית המשפט שהייתה רשלנות בטיפול תקבל החזר. מכיוון שכבר ביצעת במקום אחר נראה לי שלא תצליח להוכיח הנ"ל אך זכותך לנסות.

לגבי מה שלא בוצע - להחזר מיידי אלא אם היו הוצאות נילוות 

התחברות

בודק...