פורום
ניווט בפורום

שוקל להחליף אורתודנט , האם אקבל החזר כספי מלא ?

ציטוט

היי , התחלתי טיפולים לפני שנה בכללית סמייל . טופלתי מקצועי , שיניי מועדות לפורענות טיפולים כל תקופה .
בן 24
החלום שלי היה לעשות ליישר את שיניי באמצעות גשר . ובכן עשיתי צילומים והכול. כולל ניתוח לפני חודשיים אפיסקטומי בשן קדמית עליונה בכדי להסיר דלקת בשן לצורך יישור שיניים.
בקיצור שם לי האורטודנט של גשר עליון כשבכלל הודיעו לי שאני קודם צריך לעשות גשר למטה.
אני כרגע עם גשר ועוד צריכים לעשות לי בגשר העליון משהו כמו 3 עקירות חודש הבא.
הכל קרה נורא מהר. באתי לעשות גשר תחתון ופתאום בלי התראה מוקדמת החליטו שאעשה קודם עליון. לא יודע איך הסכמתי מהרגע להרגע .
הבנתי שצריך לתת למקום להתרפא אחרי הניתוח אפיסקטומי ואחרי חצי שנה לבוא לביקורת.
אז איך בדיוק שמו לי גשר עליון ? ואם הניוח לא הצליח אז יצטרכו להוריד לי גם את השן הזאתי ?
אינני יודע מה לעשות כרגע. אני מאוד מאוכזב ובסרטים. תחושה שלי מההתחלה לא הייתה טובה כלפי האורתודנט הוא מתמחה. מה עושים במצב כזה ?
ואם אכן אני רוצה שיוריד לי את הגשר(אני פחות מחודש עם הגשר) אקבל את כל כספי מהקופת חולים ששילמתי באשראי ?
אני ממש מתלבט .. אשמח לעזרה!!
האם הפרוצדורה פה הייתה לקויה? וחששותיי מוצדקים ?
איך להמשיך כשאני בידיעה שצריך עוד לעשות לי גם טיפולים שטענו שלא סיימתי למעלה. וגם העקירות שיש לי לעשות . וגם הניתוח אפיסקטומי בשן עליונה שעשיתי שעדיין לא עבר זמן ההחלמה . תחושת בטן של חוסר מקצועיות. החלום שלי נהפך לסיוט כרגע..!
מה דעתך ? אשמח לתשובה מפורטת.
תודה רבה

ציטוט

אני לא יכול תתת לך תשובה מפורשת או מפורטת. אף רופא מקצועי לא יכול לעשות זאת דרך האינטרנט. לגבי תוכנית הטיפול שלך, גם בעל פה וגם בכתב התוכנית צריכה להיות מוסברת ומפורטת, ועליך להביע את הסכמתך לטיפול לאחר הבנת עקרונות הטיפול. הנ"ל נקרא בחוק "הסכמה מדעת". כל שאלה שיש לך עליך לשאול את הרופאים המטפלים בך, אם לא הבנת שלב כלשהו. 

אם ברצונך ייעוץ מקצועי בנושא הטיפול ליישור שיניים, אני ממליץ לפנות למומחה ליישור שיניים שייתן דעתו. לגבי הצלחת אפיסקטומי - אם יש ספק - לפנות מומחה לטיפולי שורש שייתן דעתו.

לגבי החזרים / ביטול טיפול - עליך לפנות אל הנהלת הסניף לבירור מהי המדיניות 

התחברות

בודק...