פורום
ניווט בפורום

חור גדול בשן מהצד

ציטוט

הייתי בביקורת ויש לי חור גדול בצד של שן מספר 24. הרופא אמר שלא לדחות את הסתימה. עד כה אין לי כאבים כלל ואני לא מרגיש כלום. הדאגה שלי היא שעד שאקבע תור לסתימה החור יתפתח ויגיע למצב של טיפול שורש. האם תוך ימים או שבוע חור יכול לגדול בצורה דרסטית אם בכלל? בהנחה שאני מצחצח כראוי. האם הלכלוך שנתקע בתוך החור בכלל ניתן לניקוי בצחצוח?

ציטוט

"הלכלוך" הוא רק חלק קטן מהבעייה, כאשר החלק העיקרי הוא נוכחות חיידקים שמתרבים בתוך החור, מפרישים חומצה וכך הנזק הולך וגדל, דהיינו החור הולך ומעמיק. ככל שהזמן חולף תתכן חדיקת חיידקים לעצב ו/או שבר של השן. לא לחכות לכאבים - לקבוע תור בהקדם 

חורים בשיניים, כאבים, טיפולי שורש, מבנים וכתרים

ציטוט

אני קובע תור אבל עד שהתור מגיע יש המון זמן. האם אפשר למנוע התדרדרות של החור עד התור? התור עכול להגיע בעוד שבוע-שבועיים ואין לי שליטה על כך. האם זהו טווח קריטי בשביל שהחור יגדל עד כדי טיפוך שורש? אם הוא קצת גדול אך לא כואב לי בכלל ואין לי רגישות? אלזור ואומר שאני כן אקבע תור ומה שמדאיג אותי זה הטווח של הזמן עד הטיפול

ציטוט

שבוע שבועיים זה ממש לא הרבה זמן, וכדאי לקבוע לתור המוקדם ביותר האפשרי. אפשר גם לבקש מהמזכירה / מנהלת המרפאה שאם יתפנה מקום מוקדם יותר בשל ביטול של מטופל אחר תשמח להגיע.  

התחברות

בודק...