פורום
ניווט בפורום

מי ברז

ציטוט

האם מי ברז לא בריאים לשיניים? האם עש בהם אבנית והאם זו אבנית שמזיקה? שאלה נוספת, התחלתי להשתמש בחוט דנטלי וחוץ משתי שיניים קבועות שביניהן יש לכלוך, לא יוצא לכלוך משאר השיניים. אציין שהשיניים שלי כן צמודות ואין רווחים משמעותיים והחוט כן נכנס פנימה עם הפעלת קצת לחץ. האם יכול להיות שאין לי לכלוך בין השיניים או או שהחוט רק דוחף את הלכלוך בעת השימוש? אני משתמש בחוט דנטלי עם פלסטיקים חד פעמיים כלומר מוט שעשוי מפלסטיק לאחיזה . אחרי שאני מוציא את החוט הוא מהיה מעוך כזה כלומר הוא לא מאוד דק

ציטוט

מי ברז הם לא ממש בריאים לשתייה ואיכותם תלוייה גם באיזור בו אתה נמצא. לכן יש סנני מים למיניהם, או קומקום עם סנן. לגבי אבנית - אבנית בחניכיים ועל השיניים היא שם לא מוצלח (בעיניי) למצב שקורה והוא משקעי חיידקים שנדבקיםן ומתרבים ברווח שבין השן לחניכיים, ובתוכם שוקע סידן מהרוק. האבנית הנ"ל גדלה ומזיקה לבריאות השיניים והחניכיים, בעיקר בגרימת דלקות חניכיים זיהומיות חיידקיות כרוניות ואף מחלות חניכיים.

זה שונה מהאבנית שיש במים, במקלחת, בקומקום וכולי שהיא משקעי סידן לא מזהמים.

ציטוט

אשמח להתייחסות לגבי החוט הדנטלי

ציטוט

יש סוגים רבים של חוטים דנטליים ועוביים שונים. חשוב להתאים את החוט למצב בפה, וכן לקבל הדרכה מהשיננית כיצד להשתמש בו בצורה נכונה ויעילה

התחברות

בודק...