פורום
ניווט בפורום

חור בשן

ציטוט

הייתי אצל רופא השיניים והוא אמר לי שיש לי כמה סתימות לעשות. הוא אמר שיש אחת דחופה ומזה שלושה שבועות עדיין אין לי תור. אני מאוד מודאג שעד שייקבע לי תור החור יתדרדר למצב של טיפול שורש . אני מצרף תמונה של צילום נשך. הצילום הוא מלפני שלושה שבועות. האם מאז הצילוםיכול להיות שחלה הדרדרות או שזהו לא טווח רציני? האם עד שייקבע לי תור( גם יכול לקחת כשבועיים ) יכולה ליול הדרדרות רצינית? מקווה שהתמונה תהיה ברורה מספיק. החור הוא בשן שמשמאל לטיפול שורש
http://www.up2me.co.il/images/5929589.jpeg

ציטוט

אני מניח שהכוונה לשן 24 שנמצאת בצד שמאל למעלה, בצד האחורי שלה,  אלא אם הצילום הועלה בצורה הפוכה/שגוייה. החור הנ"ל אינו נראה קרוב במיוחד לעצב, והמתנה של שבועיים שלושה לא קריטית. מה שכן, בוודאי שכדאי לבקש מהמרפאה להתקשר אליך במידה ומתפנה תור מוקדם יותר ולהגיע לטיפול בהתאם

ציטוט

אמרת שהוא לא נראה קרוב במיוחד אך האם הוא די קרוב בצורה גבולית? הצילום מלפני שלושה שבועות. אני לא יודע מה מצב השן עכשיו אך אין לי כאבים בכלל

ציטוט

צילום רנטגני אינו הדבר הכי מדוייק בעולם, תמיד יש לקחת בחשבון שהמצב בפה הוא בתלת מימד, לעומת הרנטגן שהוא בד ומימד. יחד עם זאת שוב אומר, החור אינו קרוב מאוד לעצב. לא יודע מה בדיוק אתה מחפש מעבר לתשובה זו באינטרנט, זו בוודאי לא יכולה להיות אבחנה מדוייקת כפי שהרופא האישי קבע 

התחברות

בודק...