פורום
ניווט בפורום

סתימה אצל רופא

ציטוט

יש לי תור לסתימות אצל רופא במרפאה פרטית. הרופא די צעיר ולפי האתר של משרד הבריאות יש לו רשיון במשך 5 שנים ואולי זה נשמע בררני אבל זה די מטריד אותי. אחד הפחדים שלי זה שכשהוא יקדח בשן הוא יקדח עמוק מדי ויגיע אל העצב ויביא ממצב של צורך בסתימה לטיפול שורש . אני נורא חושש מזה. מה עליי לעשות? האם ללכת אליו ולסמוך עליו? האם לברר איתו לפני כל פעולה שהוא עושה? האם רשיון של 5 שנים לעומת רופא עם רשיון של מעל 10 שנים בהכרח יעיד על טיב העבודה שלו? והעובדה שהוא צעיר? הסבתי את תשומת ליבו לחור בשן קדמית שהוא לא ראה והוא שאל אותי אם זה מפריע לי במקום לרבוע שצריך סתימה. האם זו לא חוסר מקצועיות? המזכירות טוענות שהוא אחד הרופאים הבכירים שלהם ושהוא מתעסק בשיקום הפה והלסת

ציטוט

יש רופאים צעירים מעולים, ויש גרועים, יש רופאים מעולים ותיקים, ויש גרועים. כך זה בכל מקצוע ובכל מקום. המורה הכי טוב שהיה לי בחיים, שאצלו גם עבדתי כשהייתי בעצמי צעיר, אמר לי לפני כמה שנים כך: אחרי 40 שנים במקצוע רק כעת אני מרגיש שאני רופא טוב... דהיינו תמיד גם צניעות ולהמשיך ללמוד, שיטות חדשות וחומרים חדשים / טכנולוגיות חדשות. בכל מקרה גם עם רופא זה או רופא אחר, לפני כל פעולה ועל כל אבחנה אני ממליץ לשאול מה בדיוק מאובחן, ומה הטיפול המומלץ. ההחלטה כמובן מי יטפל בך ואיפה היא שלך ולא של אף אחד אחר. 

התחברות

בודק...