פורום
ניווט בפורום

סתימות לבנות

ציטוט

במהלך בירור שלי לגבי סתימות לבנות באינטרנט לעומת סתימות אמלגם, קראתי המון דברים רעים לגביהן. הנה ציטוט מאתר שעסק בשני סוגי הסתימות.
סתימה לבנה עשויה משרף מרוכב ומחקרים מראים כי גם השרף המרוכב עלול לשחרר מתכות וחומרים נוספים בריכוזים רעילים: חומצה מתקרילית, יוני סטרונציום, נחושת ואלומיניום. אז האם הן בטוחות יותר? רק ימים יגידו! בנוסף, מכילה סתימה לבנה חומר בשם "ביספינול A" (בשביל לסבר את האוזן נאמר כי נאסר לשימוש בבקבוקי הילדים במספר מדינות כמו צרפת וארה"ב). החומר, הדומה במבנהו להורמון המי הנשי אסטרוגן, חשוד כבעל השפעה שלילית על מערכת הרבייה והמוח.
הדבר נורא מדאיג אותי ומכניס אותי לחרדה ומכניס למצב של חוסר אונים כי אין הרבה אופציות ונראה שכולן לא בריאות
האם הסתימות האלו בפועל עלולות לביע למרות שתאורטית החומר מסוכן? האם זה קריטי בסתימות קטנות בפה? משהו די קריטי, זה שיש לי טעם בסתימות הלבנות כשאני נוגע בהן עם הלשון. האם זה חא החומר המדובר שמביא לטעם הזה?

ציטוט

היי,

רוצה להתייחס למה שנכתב מעליי ולומר שזה הועתק מהאתר XXXXXXXXXX

וראוי לציין זאת.

ציטוט

???

ציטוט

יש אזהרות לגבי כל דבר שתקרא או תשתמש בו. הרוב המוחלט של רופאי השיניים בעולם עוברים לסתימות לבנות ועוזבים את האמלגם. אין ברירות אחרות. ההשוואה לבקבוקי תינוקות לא רלבנטית, אתה לא מחמם את השיניים במיקרו או במדיח כלים

התחברות

בודק...