פורום
ניווט בפורום

שלום..

ציטוט

יש לי כאבי שיניים כבר כמה חודשים לפני שבועיים גדלה לי בלוטה שממש כאבה לי .. אז הלכתי לרופא שיניים והוא רצה לנקז ולא הסכמתי הוא הביא לי אוגמנטין לשבוע ונורופן קוויק והבלוטה הזו התפוצצה אתמול אחרי יומיים מהטיפול ומאז יש הקלה בכאבים.. השאלות לי אם להמשיך לקחת אנטיביוטיקה? ואם קריטי ללכת לטיפול המשך אצל הרופא למרות שאין כבר כאבים? קבעו לי תור בביקור ההוא לעוד שבוע ואני ממש מפחדת מרופאי ששיניים

ציטוט

שלום, אחסוך לך זמן. ביטלתי את התור.. אין צורך שתענה על השאלות. תודה.

ציטוט

את עלולה להחמיר את המצב שכן הגורם לזיהום נותר, כדאי שתסיימי את הטיפול ולא להמשיך להזניח, מפחיד הרבה יותר להישאר עם מוקדי זיהום וריקבון בפה, וגם חבל על הבריאות והכסף

ציטוט

אודה לתשובתך הדחופה..
התור שלי השבוע...
אני מפחדת ממש
מה אפשר לעשות חוץ מטיפול אצל רופא שיניים?
אני באמת לא מסוגלת
מפחדת מהזריקה ואני מסוגלת להתעלף באמיתי
אני לא יודעת מה לעשות
מרגישה בחלום רע וכאילו עובדים עליי שאין מה לעשות
זה לא הגיוני!!!

ציטוט

אני מבינה
אבל אני יכולה למות במרפאה מרוב פחד
זה פחד אמיתי
אני לא יודעת מה לעשות
למה לא לקחת אנטיביוטיקה עד שיעבור לי?
אני לא מזניחה.. אני מצחצחת שיניים כמו שצריך הבעיות רודפות אותי למרות זה..

ציטוט

זה באמת לא נעים, אבל אין ברירה, גם אנטיביוטיקה לא תרפא את המצב כל עוד הבעייה המקורית לא טופלה. הרבה יותר מפחיד זה זיהום קשה שמתפשט בלסת ובגוף ואח"כ גם יכול לסכן את חייך, לא?  

ציטוט

מה עושים אם מרגישים שפשוט לא מסוגלים לעשות את זה?
ביטלתי אבל כואב לי
הפחד משתלט עליי

ציטוט

את יכולה לקרוא מספר עצות כאן https://www.ida.org.il/95276/242771 או ברשת, ויש מספר אפרויות, כמו גז צחוק, היפנוזה, סדציה והרמדה כללית. אף אחד לא יוכל להניף מטה קסמים, להגיד הוקוס פוקוס ופחדייך ייעלמו. בדיוק כמו שאנו תריכים ללכת לכל רופא אחר ולבצע בדיקה לא נעימה או טיפול לא נעים, ועושים כי אין ברירה. ואני אומר ששיניים זה לא הבעיה הכי גרועה שיש, הרבה מחלות אחרות מפחידות פי אלף כל שכן אם אין להן מרפא או מסכנות חיים / גורמות לנכויות וכולי. בראש ובראשונה עלייך למצוא  רופא שמבין אותך ואת פחדייך, ויודע לנהל את המפגשים בצורה שתוכלי לסמוך עליו

התחברות

בודק...