פורום
ניווט בפורום

הוצאת בורג זמני של שתל לצורך ניקוי

ציטוט

שלום רב,
עברתי השתלה בשן קדמית. תחילה הכול היה מצוין, אולם לאחר כחודשיים וחצי, החל טעם לוואי וריח רע מאוד לצאת מתוך המבנה עצמו, כלומר, מסביב לבורג הזמני, אשר לא היה אטום מסביבו.
אמנם אין לי דלקת, אבל הריח והטעם הרע מופיעים בכל מס' דקות, כיוון שאין אפשרות גישה לנקות מסביב לבורג, הוא עמוק והמבנה שלו אינו מאפשר זאת.
כיוון שמדובר בשן קדמית, הרי שהמצב בלתי נסבל ממש, גם לי וגם לסובבים אותי.
זה ממש לא נעים.
שאלתי היא, האם תיאורטית, ניתן להוציא את הבורג ל-24 שעות, לדוגמא (אם יותר, אשמח אם תגידו לי), לנקות היטב ואז להשיבו?
רופא השיניים שדיברתי אתו על כך, מפחד שתוך דקות או שעות ספורות ייסגר הפתח של הבורג. זה נשמע לי קיצוני, לכן אני מבקשת לשמוע עוד דעה.
המצב הוא כזה, שאם לא ניתן יהיה לנקות זאת, הרי שכל פעולה קבועה לאחר מכן (כתר קבוע ובורג קבוע) יודבקו על העצם נגועת החיידקים והריח הרע.
כיוון, שגם אני מרגישה זאת וגם אנשים סביבי, הרי שלא אוכל להמשיך בתהליך הזה, ללא ניקוי ראוי.
אפילו עדיף לי להיות ללא שן בכלל במצב הנוכחי.
שאלתי היא, כאמור, האם ניתן להסיר את הבורג הזמני, ולו ל-24 עד 72 שעות, לדוגמא, מבלי שהחור ייסתם תוך דקות או שעות?
אודה מאוד על תשובתכם.

ציטוט

אני מצטער, לא אוכל לאבחן טוב יותר מאשר הרופא האישי שלך. מה שכן, בוודאי שהכל אמור להיות אטום, כולל מבנה זמני וכתר זמני. 

התחברות

בודק...