פורום
ניווט בפורום

סתימה

ציטוט

אםשר לדעת האם כל חומר השן הלא טוב סולק לפני ביצוע הסתימה ולא נשארה עששת?

ציטוט

מן הסתם אתה לא תוכל לדעת, וזהו תפקידו של הרופא לוודא ולאבחן שכל החומר הרקוב סולק ונוקה היטב לפני ביצוע הסתימה עצמה

ציטוט

הכוונה שלי היא האם רופא יכול לבדוק אם הריקבון סולק לאחר ביצוע הסתימה באמצעות צילום נשך. כמובן שאני לא אוכל לדעת

ציטוט

צילום הוא תמונה דו מימדית של מצב תלת מימדי ולא מראה את המצב במאה האחוזים. אם שולי הסתימה לא בוצעו היטב, יתכן ויראו זאת בצילום נשך, וייתכן גם שלא. ייתכן גם שבצילום הכל נראה תקין, ועדיים יש איזורים שלא נוקו היטב. בהנחה שהרופא האישי שלך יסודי וקפדן, אין סיבה לדאגה

ציטוט

הבעיה שאינני יןדע עד כמה הוא יסודי וקפדן.. אני נורא מודאג מזה שהוא לא סילק ריקבון מתחת. האם רופא יוכל לראות זאת מבעד לסתימה? רו שהאם האפשרות היחדיה היא להוריד את הסתימה? די חושש לגבי הרופא כי הוא עשה לי עןד סתימה ואני רורה טיפה שחור בשוליים בצד אחד והרופא נראה עם נחת רוח רבה מדי על גבול האדיש

ציטוט

אני לא יכול לענות לך אם הרופא יסודי וקפדן. כדאי לשאול אותו בצורה ישירה אך מנומסת האם הכל בסדר ומהו הכתם השחור או בשאלות אחרות שלך. אם הרושם הכללי שלך מהטיפול ו/או מהיחס לא טובים, זה הזמן להחליף רופא, אבל גם יכול להיות מאוד שהכל בסדר, וביצעו עבודה מאוד טובה, ובסה"כ לא הבנת אותו או לא הבנת איזשהו הסבר.

התחברות

בודק...