פורום
ניווט בפורום

בקשה לעזרה !

ציטוט

שלום
חודש שעבר הגעתי לבדיקת שיניים שיגרתית כאשר איבחנו כי יש צורך בסתימה עמוקה בשן העליונה עשיתי את הסתימה ולאחר כשבוע התחילו לי כאבים חלשים פניתי שוב והביאו לי ג'ל למריחה חזרתי הביתה כעבור חודש התחילו לי כאבים מאוד חזקים בלסת העליונה פניתי לעזרה ראשונה עשו לי ניקוי שורש ושלחו אןתי הביתה וכעבור יומים של כאבים שהלכו וגברו כבר הרגשתי את השן הספציפית שכואבת, הרגשתי בה דפיקות לב, פניתי שוב לעזרה ראשונה ורק אז בניקוי השורש של השן (לציין שזאת היתה שן אחת ליד השן שניקו לה את השורש יומים לפני) ורק לאחר ניקוי שורש של השן השניה הפסיקו הכאבים יש לי את הצילומים של לפני הסתימות וצילום של לפני הטיפול במרפאה בחיפה אך אף רופא לא מעונין להסתכל בתמונות הללו ולהגיד לי אם נגרם לי נזק ואם עשו לי בפעם הראשונה סתם ניקוי שורש בשן לא נכונה... אעריך מאוד אם אוכל לשלוח צילומים ולקבל אבחנה נכונה

ציטוט

הפורום הזה לא יכול לענות על שאלות מסוג זה, ולמעשה אף רופא דרך בדיקת צילומים באינטרנט לא יוכל להגיע לתשובה אישית מדוייקת. רק רופא שיבדוק את כל המקרה כולל סיפור המקרה, צילומים מהמפגשים השונים וצילומים עדכניים יכול להגיע למסקנה אם טעו באיבחון או לא.

התחברות

בודק...