פורום
ניווט בפורום

ציפויים לשיניים

ציטוט

היי, אני רוצה לעשות ציפוי לשיניים כדי לסגור רווחים. נסיתי לקבל המלצות מחברים ומשפחה, אבל אף אחד לא עבר את התהליך ולא מכיר רופא. אני אצטרך לחפש רופא ואני לא יודע מה לשאול אותו או איך לדעת שהוא יבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר. האם יש טיפים למציאת רופא, או איזה שאלות לשאול אותו בפגישה?

תודה מראש!

ציטוט

ראשית אני ממליץ לך לקרוא מידע על ציפויי חרסינה באתר שלנו, בכדי שיהיה לך מושג כללי מהן האפשרויות הנפוצות, לפחות. שנית, אני מציע לך לאחר ההבנה הזו לקבוע פגישה עם 2-3 רופאים שקיבלת עליהם המלצות אמיתיות או ראית בחיפוש בגוגל המלצות עליהם, ולא להתפתות לכל מיני מודעות בעיתונים / פייסבוק וכולי עם שלל הבטחות קוסמות. לבסוף, להתרשם בבדיקה עם הרופא מהאיבחון שלו ומההסבר, וכמובן לבקש לראות תמונות ודוגמאות של העבודות שביצע והינן דומות למצב שלך - האיבחון הינו אישי וטחייב להיות מותאם לפה שלך, אבל גם למבנה הפנים, השפתיים, צורת החיוך, בעיות דנטליות אם קיימות ועוד. חשוב מאוד גם להבין שלעיתים יש צורך בהסרה מסויימת של אמאייל ודנטין מהשן ליצירת ציפוי, ובפירוש לבחור גם טכניקה וחומר שבהן ההסרה היא מינימלית, לדוגמא e-max, לומינירס, פלטינום פוליאה וכולי.

התחברות

בודק...