פורום
ניווט בפורום

כאבים לאחר עקירה כירורגית

ציטוט

שלום,
בת 34 , לפני 8 חודשים ביצעתי עקירה של שן בינה כלואה תחתונה , הכל התבצע כשורה ולאחר מכן חזרתי לתיפקוד רגיל. חשוב לי לציין שעל מנת להוציא את השן היה צורך לשבור אותה.
כמה חודשים לאחר העקירה נהייתה לי תופעה של כאב מידיי פעם במקום העקירה , כאב שיורד עד לגרון ומקרין על כל הצד. הלכתי לרופא שיניים שעשה צילום רגיל ולא ראה כלום , לאחר מכן הוא אמר שכנראה השן שמלפניה נפגעה כיוון שהשן בינה דחפה את השורשים שלה , לכן גם אם השן עצמה בריאה צריך טיפול שורש , בנוסף אמר שאולי התפתחה שם ציסטה או משו אחר שעושה את הכאבים האלה. רציתי לשאול האם הגיוני כאלה סיבוכים אחרי זמן רב מהעקירה ? והאם יש מצב בו צריך טיפול שורש שהשן עצמה בריאה ? אני פשוט מבולבלת כבר חגמריי.. אשמח לעזרה 🙂
תודה רבה 😉

ציטוט

באופן כללי בהחלט ייתכן שיש נזק לשן הסמוכה בגלל השן הכלואה שהייתה לידה ו/או בגלל הניתוח עצמו, ונזק כזה ייתכן גם לעצם הלסת, לחניכיים, לעצב הסמוך ועוד. אבל אין כל אפשרות לביצוע איבחונים דרך האינטרנט. הרופא האישי צריך לבצע סדרה של בדיקות לרקמות שצויינו ולקבוע מהי הדרך הנכונה לטפל בכך, ו/או להפנות לייעוץ של רופא נוסף, למשל מומחה לכירורגיה או מומחה לרפואת הפה. איחולי החלמה מהירה

התחברות

בודק...