פורום
ניווט בפורום

סגר שיניים לקוי

ציטוט

לפני שנתיים בעקבות ארוזיות מחומצה בשיניים שוחזרו לי רוב השיניים בפה על ידי קומפטזיט ובוצעה הרמת מנשך. לצערי הרב הרמת המנשך בוצעה באופן שגוי ( כל פעם בוצעה הרמה בצד אחר של הפה ולא באופן סימטרי) מה שגרם לסגר שיניים לא תקין ולא מאוזן ואיבוד סגר השיניים הפיזיולוגי. מאז סובלת מכאבי שרירים בפנים, כאבי ראש, בעיות אכילה וכאבי צוואר. האם יש דרך לשחזר את הסגר הפיזיולוגי ולהגיע לרמת סגר מאוזן שעובד בתיאום עם מערכת שרירי הלעיסה והפנים? כל מומחי שיקום הפה שביקרתי אצלם סקפטים לחלוטין וטוענים שזה ניסוי וטעיה מאחר ולא ניתן לשחזר את הסגר המקורי כי לא נלקחו מידות שיניים לפני כן. ראיתי שקיים בחול מכשיר שנקרא t scan שיחד עם הדמיית emg של שרירי הפנים ו MRI ניתן לראות באופן דיגטלי כיצד סגר תקין צריך לעבוד ועל פי זה לתקן את סגר הפה אך לצערי לא ראיתי שקיימת טכנולוגיה כזו בארץ. אנא עזור לי, מיואשת 🙁

ציטוט

צר לי לשמוע על מצבך. איני מכיר את המכשיר הנ"ל. אם הרמות המנשך לא תקינו, הרי שאו שיהיה אפשרי לאזן אותן או להסירן ולבנות מחדש בצורה טובה יותר. מאחל לך בהצלחה. אפשר לנסות ליצור קשר ולבצע בדיקה עם המחלקה להפרעות סגר בביה"ס לרפואת שיניים באוניברסיטת ת"א

התחברות

בודק...